Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kikészít,...

Mit csináljak? Kikészít, meglop, és hazugságokat terjeszt.

Figyelt kérdés
Már egy farmer nadrágom sincs,a pulcsikat,mindent ellop,lassan nincsen mit felvennem, ma is rövid gatyában mentem mert elveszi a ruháim, bugyi,melltartó, mindent. Olyanokat terjeszt rólam hogy drogozok,és minden hétvégén a hányásomban fetrengek,részegen megyek haza,ilyenek. És már az egész utca rólam beszél.
2011. szept. 13. 20:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
ne azért vedd el hogy felvedd, hanem hogy neki se legyen. legalábbis gondolom hogy így értették akik ezt tanácsolták. a maradék ruhákra meg vigyázz, egy lakat 300 ft
2011. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy szexi bugyit és fújd tele paprikasprayvel, vagy valami hasonló szemétség ;)
2011. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
egy szép napon lopd el mindenét mármint amit csak tudsz, és jól rejtsd el valakinél, valamint a saját cuccaidat is szépen mindent el egy bnődhöz és aludj nála aznap. Meglátjuk kedves hugica miben megy iskolába... hátha feltűnik akkor már szüleidnek is
2011. szept. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
A szüleidenek is kellene egy pofon,normális szülő gyereke nem lop,túl lett kényezteteve a tinik*rva.
2011. szept. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Húú,nem tudom mit tennék a helyedben. Azt hiszem kapna tőlem egy akkorát...pedig a pofozkodás nem szép dolog, de ha a szülő nem neveli, akkor megtanítanám neki a dolgot.Ne hagyd magad, azért is csinálja, mert látja, hogy szinte semmit nem teszel!Szedd el a cuccait, vidd el valahova, vagy nem is tudom.Azt hiszem tennék egy kicsi kamerát a szobába, had lássák a szülők, hogy milyen a kis hugi.

Én tőlem biztos kapna.Le lehet pontozni.

2011. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Tegnap gúnyosan a szememre vetette,hogy nagyon fasza és kényelmes a fekete melltartóm,és hogy a ruháim soha nem fogom megtalálni.

Hm..szép. -.-"

Mire haza jön ma nem sok ruhája marad.

2011. szept. 14. 13:13
 27/29 anonim ***** válasza:
89%
Szép család vagytok.
2011. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Csodállak kérdező. Én ennél a beszólásnál addig vertem volna, amíg mozog. És leszaggattam volna róla a melltartómat. Hát nehogy már a befőtt tegye el a nagymamát. Nem is értem, hogy miért hagyod, hogy terrorizáljon. Ha a szüleid mindezt hagyják, akkor igen is, neked kell lerendezned vele.
2011. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2011. szept. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!