Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha az apámmal minden...

Az baj ha az apámmal minden nap minden percében veszekszünk! és h utálom? Az sem baj? És az anyámat is. Néha megtudtám ölni őket.

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 15:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Stílusodból ítélve elég hisztis vagy. Ha jól emlékszem 12 éves vagy (valahol átfutott rajta a szemem), nos 12 év az semmi, gyerek vagy, ne akard megváltani a világot. Biztos vagyok benne, hogy a szüleid - még ha nem is állnak a legfényesebben anyagilag- tapasztalt emberek, és több mindent megéltek, mint te, szóval ne te akard már otthon osztani az észt. Most biztos megsértődtél, és utálsz, vagy épp engem is legszívesebben megölnél, mert nem neke adok igazat. A nagy tesód gondolom felnőttesebb gondolkodású, átlátja a valós problémákat és élethelyzeteket, reálisabban látja a világot, gondolom azért ad neki anyukád igazat. Nem hiszed el, de ez a korral jár, sajnos a pubertáskor ilyen. Ilyenkor úgysem érted meg, h miért nem neked van igazad, a saját -vélt vagy valós- sérelmeid miatt észre sem veszed, hogy a felnőtteknek mennyivel nehezebb az életük, akár anyukádnak, vagy apukádnak.. És ne akard őket megölni, bár én aggódom, hogy gondolhatsz ilyeneket. Ők adnak neked életet, te meg (cserébe) elvennéd az ő életüket? Hát én sem adnék neked vacsorát az biztos ..
2011. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A nagytesóim sem olyan nagyok.14 és 13 évesek.apa direkt akar konfliktusokat velem.direkt ellenkezik.
2011. szept. 27. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!