Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek? Csak...

Mi erről a véleményetek? Csak nekem furcsa? 17/L

Figyelt kérdés

Egyik nap egy termékbemutatón voltunk a barátnőmmel(ő is 17 éves) ahol az apja volt az egyik előadó.

Miután vége lett a termékbemutatónak az apja meghívott minket fagyizni, két db tölcséres fagyit vettünk egyet nekem, egyet pedig a barátnőmnek és az apjának, közösen felváltva nyalták a fagylaltot.


2011. szept. 16. 18:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

21:14-es

én is pont így vagyok! van hogy szájra adok puszit és ezen tök fenn akadnak...nem értem...ők a szüleim!szeretem őket és ha a szájukra adok puszit, még nem lesz ferde hajlamom feléjük...sokan meg megborzongnak és betegnek néznek,milyen már?

amúgy meg nagyon aranyos dolog és engem megfogott, mikor leírtad,hogy mikor átmész az út testen, meg fogod a testvéred kezét:)ebben sincs semmi extra,sokan túlzásokba esnek és nem tudják felfogni a dolgokat normálisan...

2011. szept. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
20:14-es
2011. szept. 18. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!