Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan párod akivel...

Volt olyan párod akivel egyáltalán nem illettetek össze? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Párommal már több mint 2 éve vagyunk együtt. Még soha nem volt ennyire bonyolult kapcsolatom. Mindketten nagyon nehéz esetek vagyunk, és megszenvedtünk egymásért. De néha úgy érzem, hogy mégsem vagyunk maradéktalanul boldogok egymással. Nagyon különbözünk, szinte minden téren. Életfelfogásban, életmódban, jövőképben...állandó konfliktusaink vannak emiatt. Ő éretlen korához képest, meggondolatlan, önző, fontosabb a szórakozás mint egy közös nyaralás, fontosabbak a külsőségek mint a belső értékek. Én koromhoz képet érettebbenn gondolkozom, foglalkoztat a jövőm, nem szeretek a mának élni, megfontolt vagyok és határozott, mindig tudom mit akarok. Nehéz kiismerni és utálom a látszatbarátokat. Párom létezni se tudna nélkülük. Én sokat "agyalok", őt a pillanatnyi impulzusok vezérelik (amiket később ált. megbán) ráadásnak még megbízhatatlan is és még sorolhatnám.

Próbáltunk erről beszélgetni, számtalanszor de mindig arra jutottunk hogy nem illünk össze, néha egymás agyára megyünk és igazából azt se értjük miért vagyunk együtt, annyira nem passzolunk.

Volt ilyen kapcsolatotok? Hogy alakult? Mit gondoltok; tanácsoltok?


2011. szept. 16. 23:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
volt. ő lógott a suliból én meg egyetemre készültem. másfél évig tartott aztán szakítottam
2011. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!