Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem a beteg kérése kellene...

Nem a beteg kérése kellene hogy az első legyen?

Figyelt kérdés

Páromat ma reggel műtötték.elvileg rutinműtét,gyakorlatilag retteg a betegségektől,korháztól.

Befektették tegnap,vele voltam végig,ő kérte,végigremegte a napot,este alig tudtam otthagyni.

Reggel bementem hamarabb,hogy műtét előtt még lássa,ott leszek végig,doki aranyos volt,menjek vele,stb.

Párom mamája viszont nem jött,mondván ugyse tud semmit csinálni,telefonáljak.

Mintha én tudtam volna bármit csinálni,de páromat a tudat megnyugtatta hogy ott vagyok a műtőajtó túloldalán.

Aztán egész mostanáig.

Nem volt altatva,csak érzéstelenitve.

Egyik nővérke műtét után mondta,10 perc,és menjek el.

Párom ennek hallatára még nyugtatózva is remegni kezdett,sirógörcs jött rá,dehogy hagytam ott,megigértem,nem hagyom.

Egész hétre szabit vettem ki mig benn fekszik,hogy vele lehessek,csak ennek tudatában feküdt be (nem életmentő műtét,"csak" sérv).

Délután bejött a mamája,nővérke meg fél épület hallatára elkezdte ecsetelni hogy azért nem indult be a vizelete páromnak,mert én ott voltam,ezért kellett megkatéterezni.

Másik nővérke meg azt mondta,maradjak nyugodtan,legalább figyelek rá.

Aludt is igazából majdnem egész nap,otthon is ugy alszik el csak ha ott vagyok,egyébként nyugtalan,korházban miért lenne másképp.

Erre párom mamája-hiába kértem hogy legalább most mellőzze a sopánkodást,jajjgatást-elkezdett jajjveszékelni hogy hagyni kellett volna aludni,meg nővérkékre bizni,meg jajj igy jajj ugy,párom vérnyomása rögtön duplája is lett,ennyit a beteg nyugalmáról.


Nem birta megértetni vele,hogy de a nővérkék egész nap rá se néznek,ha én nem vagyok benn akkor a kutya se itatja meg, nem takarja be,nem maszirozza ki a lábából a görcsöt,nem szól,hogy fájdalmai vannak,gyógyszer kellene,vagy hogy nézze már meg valaki,miért nem tud pisilni,stb. (párom magától sosem szól semmi bajáról csak nekem,azt is ugy hogy látom a szemén és rákérdezek 6x)


Most én vagyok a gonosz,mert 5ből 1 nővérke szerint nem hagytam páromat pihenni (miközben hajnal 5kor is felhivott éjjel,hogy mi van)


Tényleg én vagyok a hülye,hogy ha azt kérte,akkor vele voltam egész nap?


És még 3 ilyen nap van,és nem szándékszok egy klimaxoló idóta miatt páromat hagyni egyedül szenvedni egész nap


2011. szept. 20. 17:50
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük mi is... Add Istenem, hogy hazaengedjék!
2011. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan nem én írtam, hogy zavarod a bácsit, de:


mikor kórházban voltam, és a szomszéd ágyon lévő csajhoz jöttek látogatni, órákig, nagyon zavart. Nem tudtam aludni, nem mertem kitakarózni, nehogy kilógjon valami, szóval kellemetlenül éreztem magam.


Sajnálom, de ha egyáltalán nem látod be, hogy túlzás amit csinálsz, akkor valahogy nagyon tévúton jársz. Egy sérv műtéte volt a párodnak, nem agyműtét, vagy gerincműtét...


Tudom milyenek a férfiak, és igen, jóban rosszban együtt, de ez nem azt jelenti, amit csinálsz.

2011. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
89%

"Egy sérv műtéte volt a párodnak, nem agyműtét..."


Hát nem. De a kérdezőnek sem.

2011. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!