Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti megengednétek a...

Szülők! Ti megengednétek a 23éves lányotok párjának, hogy egyedül maradjon a lakásban, egy órára? Már 1,5éve együtt vannak.

Figyelt kérdés
Mert én anyám nem engedi meg, mert azt mondja, hogy idegen. Még egy órára sem maradhat egyedül a lakásban, pedig vinni nem vinne el semmit és nem is kutakodna.
2011. szept. 30. 18:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%

én anno kb egy hónap után kulcsot adtam a páromnak a lakásomhoz.

tavaly elmentem 10 napra egy konferenciára, sikerült tönkrevágnia az inox főzőlapomat. mondtam neki, h ne takarítson, rendeljen kaját, a mosásról pedig 1 órás oktatást tartottam. :)

szóval egyedül hagytam a lakásban több mint 1 órára :) igaz, lett is neki következménye, de ennyi belefér.


anyukámról csak annyit, h fél év után vejeként mutatta be az emberemet az idegeneknek :P

2011. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
17%
Miért nem maradsz vele othon? Legalább kettesbe lehetnétek egy kicsit...
2011. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
78%
19évesen 3hónapnyi járás után fél napokat dekkoltam anyóséknál.Mindenki melózik hétfőn nekem meg ez volt a szabadnapom,Vasárnap ott aludtam és hétfőn meg megvártam mig a párom hazaér.Eszembe nem jutott turkálni anyóséknál,csináltam kaját és végig a párom szobájában voltam.
2011. okt. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
69%

17 évesen 2 hónap után több órára maradtam egyedül náluk és még senki nem halt bele a dologba, nem értem mi ebben olyan tiltanivaló.

a barátom is volt, hogy míg én másik városba mentem ügyeket intézni, öcsémmel maradt otthon reggel, aztán a kicsi elment edzésre, így ő volt csak otthon míg haza nem értem délután 6 körül.

szerintem bizalom kérdése, a szüleid vagy nem bíznak meg benne, vagy valóban csak kicsit régimódiak, de mindkettőn lehet enyhíteni:)

2011. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
37%
lányom és mi ketten elmentünk nyaralni lányom barátja itthon marad a szülei dolgoztak németbe addig ott lakot nálunk és egy hétig egyedül volt semmit sem csinált!
2012. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
ha jól megismertem akkor igen,(vagy pont azért nem) ha csak :"anyu,apu ő pasim itt mardhat 1 órára egyedül" ismerettség van akkor sem.
2012. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
28%

15 a fiam, szinte még gyerek. Megesett már, hogy a haverja volt itt egyedül az üres lakásban. Nem kaptam szívrohamot, nem tűnt el semmi, nem csinált felfordulást.


Ez is, mint sok minden más, bizalom kérdése. A fiamban maximálisan megbízom, tudom, hogy akit ő egyedül hagyna a lakásban, azt egyedül lehet hagyni. Félreértések elkerülése végett: nem a haverokban bízok (bennük is, persze, de ez most itt lényegtelen), hanem a fiam józan eszében és ítélőképességében. ;-) 23 évesen meg még inkább bíznék. Sajnálatos, ha valaki a saját gyerekében nem bízik annyira, amennyire normális lenne. :-(

2012. szept. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!