Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti megengednétek a...

Szülők! Ti megengednétek a 23éves lányotok párjának, hogy egyedül maradjon a lakásban, egy órára? Már 1,5éve együtt vannak.

Figyelt kérdés
Mert én anyám nem engedi meg, mert azt mondja, hogy idegen. Még egy órára sem maradhat egyedül a lakásban, pedig vinni nem vinne el semmit és nem is kutakodna.
2011. szept. 30. 18:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%
Megengedném!Ha elvinne valamit,úgyis kitudódna:)
2011. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Szombaton nálunk aludna.

és ünnep lesz nálunk vasárnap így elmennénk a templomba. De párom nem katolikus ő nem jönne el.

Egy óráig tartana a mise. 8kor kezdődik 9re itthon lennénk párom alapjáraton is 9ig alszik így nem turkálna.

De nem engedi meg, mert ha szakítunk akkor lejáratja a családod, hogy milyen kupi van itthon.

Pedig karácsonyra eljegyzés lesz de persze erről még nem tudnak.

2011. szept. 30. 19:12
 13/27 anonim ***** válasza:
60%

Meg, persze.

Nekem van kulcsom a barátomék házához, ha pl. korábban végzek a suliban, akkor felugrom hozzájuk, és megvárom.

Neki ugyan nincs kulcsa, de teljesen természetes, hogy egyedül maradhat nálunk, miért ne maradhatna?

Nem idegen, hanem családtag.

2011. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
69%

Kinek járatná le a családod,hogy kupi van?Én ezt nem értem.Kit érdekel,hogy kinél van kupi :)

Amúgy a párod szépen kelljen fel veletek mise előtti induláskor és menjen haza.Maximum átjön még délután és akkor nincs belőle baj!

2011. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
80%
De könyörgöm mi ez a menjen szépen haza??? Nem 17 évesek, hanem 23 és komoly kapcsolatuk van, kvázi felnőtt életük- eljegyzés is lesz ugye. A szüleid fene mód korlátoltak, én a párod helyében ha lesz saját lakásotok velük is ezt csinálnám, csak h érezzék a törődést... Ó nem sajnálom anyuka nem maradhat egyedül az unokával a lakásunkban még a végén történne valami, menjen szépen haza és délután visszajöhet XD
2011. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

19.11es. Maximálisan ilyen anyám.

Szerinte sem illünk össze párommal sem külsőleg, se tudásilag sem sehogy. De úgyis mi döntünk nem ő.

Kedves utolsó. Megtenné ő szívesen, de nincs neki még jogsi(most lesz meg neki, október 13án vizsgázik) a busszal meg nem olyan egyszerű közlekednie.

Ő sem marad itt szívesen egyedül de kibírja ezt az egy órát úgy hogy netezik, tv-t nézik vagy alszik. Szerintem ez nem olyan nagy probléma hogyha 1órára itt maradna egyedül de természetesen ha fél napról lenne szó nem engedném meg én sem.

2011. szept. 30. 19:21
 17/27 A kérdező kommentje:

19.20as.

Ugyanezt mondtam páromnak. Majd ha lesz lakásunk ő is menjen szépen haza mert a mi lakásunkban csak egy idegen.

2011. szept. 30. 19:22
 18/27 anonim ***** válasza:
59%
Akkor teljesen egy cipőben járunk! Szerintem ne engedj magatokon fogást azzal, hogy ott marad a lakásban egyedül a barátod, mert ha anyukád ennyire bizalmatlan, akkor bármi történik majd a lakásban vagy esetleg valami eltűnik azt a párodra fogják majd, és ebből lehet elég nagy balhé. :S
2011. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
90%

Én anyuka vagyok kicsit idősebb és kicsit fiatalabb lányokkal (mindketten menyasszonyok)

Az egyik vő jelölt alig több, mint 1 év után hozzánk költözött. És igen, előfordult, hogy egyedül maradt a lakásban, akár fél napig is.

Utóbbi időben az is előfordult, hogy a másik vőjelölt is később indult el itthonról, mint mi.

Szóval mi megengedtük.

De ha anyukád ennyire ellenzi, akkor tegyétek meg azt, hogy felkel a barátod is vasárnap reggel és elmegy veletek a templomba. Hidd el, a közelgő eljegyzés szempontjából is jól jönne ez a gesztus a barátodtól.

2011. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
69%

2 hónapja vagyunk együtt.Vagyok náluk heti 1-2 alkalommal.Anyukája legutóbb kulcsot nyomott a kezembe,ne csengessek mindig,menjek amikor kedvem van.Pedig lenne mit elvinni,de eszébe nem jut senkinek.Pedig csak 2 hónap...

(én szüleim messze laknak,oda nem megyünk,külön élek régóta,de páromnak van kulcsa a lakásomhoz)


Viszont exem szülei rosszabbak voltak.4 év után is csak akkor mehettem oda ha az anyukája otthon volt.Pedig az exemnek is volt kulcsa a lakásomhoz,jött-ment amikor kedve tartotta,nem egyszerre dolgoztunk,sokszor volt hetekig nálam.

24/N

2011. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!