Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők véleményére lennék kíváncs...

Nők véleményére lennék kíváncsi. Ti mikor tesztek így és miért? (kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Vagy egy nagyon jó barátom(lány). Pár hónapja meghalt a barátja. Onnantól kezdve segítségemet kérte, hogy legyek mellette amikor csak tudok. Ezt meg is tettem azóta minden nap beszélünk telefonon, és hetente többször is találkozunk (3-4x legalább). Párhete összekaptunk kicsit, mert szóvá tettem én is többször illetve akkor már a közös barátaink is, hogy sokat cigizik(annyit jelent a sok, hogy képes volt egy este mikor feszültebb volt 1 dobozzal is elszívni). Akkor nagyon összevesztünk, de pár nap múlva felhívott, hogy nem haragszik érte már és hogy hiányoztam neki. Akkor azt gondoltam minden rendben lesz. Aznap találkozni akartam vele, azt mondta fáradt és majd másnap. Másnap találkoztunk is, mivel barátokkal is találka volt megbeszélve. De úgy viselkedett velem mintha mintha egy távoli ismerős lennék, nem értettem. Próbáltam megbeszélni vele nem volt hajlandó. Másnap beszéltünk, hogy este elmegyünk valamerre, de azt hittem majd ott tudunk beszélni kettesbe, de hívott ismerősöket is és addig nem is volt velem hajlandó találkozni még nem tudta hogy ott vannak e, úgy csinálta. Ezután nem beszéltünk két napig, nem is keresett én se őt. Ezután felhívtam mintha semmi sem történt volna úgy beszéltünk telefonon mint régen. Kezdtem örülni. Megbeszéltük, hogy találkozunk szerdán de azt mondta a pontos időt majd megbeszéljük. Szerdán tudtam csak hívni de nem vette fel a telefont. Írtam egy smst neki, hogy akkor mikor találkozunk, amire vissza irt, hogy ez nem fog össze jönni, hogy mi találkozzunk kettesben, neki ez nem megy. De hozzá teszem ismételten csak barátok vagyunk. Utána nem is beszéltünk több mint egy , hétig mert jobbnak láttam ha nem megyek a barátaimmal se sehova, mert nem biztos hogy jó hogy találkozunk. Mikor legközelebb találkoztunk, láttam rajta hogy örült. Beszélgettünk mint régen meg minden. Másnapra megbeszéltük a társággal, hogy egy nyitó bulira megyünk, akkor is kis kivétellel szinte velem volt hajnalig és táncoltunk. Másnap ment segíteni nem beszéltünk, de írtam egy smst neki. Egy szavas választ kaptam tőle. Elintéztem annyival, hogy fáradt. Másnap hívtam többször is nem vette fel, se nem hívott vissza, pedig mindig visszahívott ilyenkor. Másnap irt egy smst. hogy nem haragszik rám, csak távolság kell neki, és az,hogy minden a régi legyen nem megy neki egyik percről a másikra. És idő kell neki. És nem akar erről beszélni többet. DE mért nem lehet, megmondani, hogy mi az ami ezt kiváltotta nála? Nem értem az egészet. Most hétvégén megint tiszta hideg, volt velem. A barátink se értik, hogy mi történhetett.

Valami ötlet lányok, mikor csináltok ilyet?


2011. okt. 2. 08:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az volt az első gondolatom, hogy megfordult a fejében valami ami nem barátság, a cigizés utáni egy hét mosolyszünetben. Függést érez tőled.

Megjegyzem amit leírtál, az kb olyan, mintha az elhunyt barátját helyettesítette volna veled, az is lehet hogy erre jött rá, és elöntötte a bűntudat.

Ezt viszont a körülményekre való tekintettel, meg úgy egyébként is (gondolom egyáltalán nem nyitott most párkapcsolatokra) nem akarja.

Így aztán nem is tehet mást, mint hogy kerül amennyire tud.

Nagyon kínos helyzet, ezt megértem, de nem nagyon tudsz mit csinálni vele, ne erőltesd, ne foglalkozz, ne beszélj vele (nem ilyen sértődött üzemmódban, hanem távoli haveri módban legyetek inkább), aztán majd alakul valamilyen irányban, vagy elmúlik az egész.

2011. okt. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolom,hogy ne keresd most Őt, majd jelentkezik, ha úgy van.

Szerintem kezd többet érezni irántad, de ugye nemrég halt meg a barátja, ezért nem akarja el sem sietni a dolgot, ezért nem is akar veled kettesben találkozni.Ez az,ami hirtelen eszembe jutott.

2011. okt. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Csak nehezen, megy az, hogy nem keresem, mivel hetente egyszer legalább így is találkozunk, mikor a barátokkal, beülünk dumálni, és ő is ott van meg én is.
2011. okt. 2. 11:10
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt jó barátom,akivel egyszerűen kínos volt találkozni.Mert nem gondoltam, hogy létezik ilyen jó barátság. Egy dolgot leszámítva,szinte undorodtam a srác külsejétől,egyszerűen zavart,így sokszor elkerültem a találkozásokat és lemondtam.Telefonon,sms-ben még működött a dolog.

Aztán egyszer eljött hozzám váratlanul,én meg mondtam,hogy nem érek rá sajnos,na azóta nem keresett többet.Ő is többet akart az biztos....


Én azt mondom most egy kicsit ne foglalkozz Vele!De arra számíts, ha megint sírhatnékja lesz,akkor jó leszel neki,hogy megvígasztald és ne egyedül legyen.

2011. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!