Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem itt hagyott. Mit...

Feleségem itt hagyott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mostanában már sokat veszekedtünk tudtam hogy ez lesz mégse tudtam semmit csinálni. 2 gyerekünk van, tegnap megfogta az egyiket és elment. Ma hívott hogy átgondolja a dolgokat de nem akar most visszajönni és a másik gyereket nem tudja hova tenni. Igazából annak örülök hogy legalább az egyik gyerek velem lehet. Pont most káosz van mindenhol főleg a szüret miatt állandóan úton vagyok éjjel nappal azt se tudom hol áll a fejem. Most jutottam el odáig hogy szarok az egészre nem érdekel semmi csak ez. A főnököm szabit nem fog adni főleg nem most ha meg nem megyek be akkor következményei lesznek. A gyerek pont beteg úgyhogy nem jár oviba (amúgy 4 éves) nagyszülők azthiszem kilőve. Nem tudom mit csináljak. Annyi dolgom lenne és még itt van ez is. Mit csináljak?

31/F


2011. okt. 2. 20:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Hogy tudta ott hagyni a 4 éves BETEG gyerekét? Másik mennyi idös?
2011. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Testvéred? Barátod? Haverjaid? Most segítsenek, amikor igazán bajban vagy. Nyugodtan telefonáld körbe az ismerőseidet, ne szidd előttük a feleségedet, mert tény, h te is hibás vagy... Nagyon is, ha egy anya ezt meg tudta tenni. Ha végképp nem megy, akkor vidd magaddal a gyereket dolgozni, ha lehet... Legvégsőbb esetben babysitter tényleg. A feleséged nem véletlenül a beteget hagyta otthon. Veled akart kiszúrni, h keresztbe tegyen neked a munkád miatt. Majd írd meg, h h sikerült megoldani, drukkolok.
2011. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
72%

Most mar semmit. Ha ezt a kerdest evekkel ezelott teszed fel, akkor lehetett volna.

A problema az, hogy CSAK akkor eszleled, hogy baj van, csak az éri el az ingerküszöbödet, amikor mar elmegy a gyerekkel.

35N

2011. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Nem irigyelek ,de sajnos ezt a helyzetet, neked kell meg oldanod.Beszélj a fönöködel, legalább egy napot adjon szabadságott, ha csak lázas a kis gyerek lehet,hogy utána rendben lesz. Gondolom ma is beteg volt már. De a feleségedet is fel hivhatnád ,hogy legalább addig legyen vele mig meggyogyul, mert még is csak ö az anya. Nem is merem de meg van külömben a véleményem rola hogyan tud egy anya külömbséget tenni a gyerekei között, nekem ez nem menne, egy formán szeretem mindet még a mostohát is mintha a sajátom lenne.
2011. okt. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
55%
Legalább a te is tudod, milyen egyedül maradni egy gyerekkel. Általában mindkettővel a nő szokott egyedül maradni.
2011. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
42%

Annak , aki ezt írta: "legalább addig legyen vele mig meggyogyul, mert még is csak ö az anya."


A Kérdező ezt írta:

"A főnököm szabit nem fog adni főleg nem most ha meg nem megyek be akkor következményei lesznek."


El tudnad nekem magyarazni kedves Válaszolo, hogy megis miert a nőnek kene kockaztatnia a férfi HELYETT is azt, hogy INKÁBB ŐT érje hátrány a munkahelyén?

Mindenkinek ugyanannyi terhe van, ugyanis egy gyerek jut mindenkire. Na?

Ja, hogy nem tud egyedul megoldani egy gyerekrol valo gondoskodast a ferfi?

Ja?

És a nőnek vajon mitol menne ez konnyebben?

Na?

Eddig nem tunt fel a ferjnek ez, sot evek veszekedese, magyarazata, konyorgese hatasara sem "esett le" neki, hogy nem vezs reszt eléggé a csaladi eletben, hat majd most.

35N

2011. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Egyszer egy nő feltett itt egy kérdést, akinek két gyereke volt és egy férje, aki folyton kritizálta őt, h neki az ég világon semmi dolga, ott maradt egy porszem, miért nem takarítja. Közben a pasi dolgozott x órát utána meg csak punnyad, míg a nő a nap 24 órájában szolgált. Mindenki azt tanácsolta a nőnek, h fogja magát minden szó nélkül és lépjen le egy hétre a gyerekek nélkül, h lássa a férfi, h milyen az ellátni egy családot pihenés nélkül. A nő azt mondta, h megfontolja. Véletlenül nem ti vagytok az a család? Lehet, h nálatok más a probléma, ezt nem tudom.
2011. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
A gyerek már pár napja meg van fázva (volt orvosnál) de még mindig nincs olyan jól. Nem szidom, én tudom nagyon jól hogy én is hibás vagyok és hogy máshogy kellett volna csinálni de tényleg ő is tehet erről. A feleségem nem dolgozik. Ha én sem dolgoznék akkor nézegethetnénk egymásra. Amúgy el tudnám tartani a gyereket egyedül is de menni kell mint a mérgezett egér és helyettem senki nem fog menni. Amúgy meg nem hiszem hogy ő volt. Én nem vagyok olyan nem tudok egy helybe ülni sokáig. Amikor este vagy éjszaka hazajövök és van még annyi energiám akkor megyek ki és végzem a dolgokat a házkörül.
2011. okt. 2. 21:05
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Annyi dolgom lenne és még itt van ez is.


Valahogy ez a mondatod ütött meg. Lehet, hogy a figyelmedre lenne nagy szüksége a feleségednek. És az idődre. Akármilyen elfoglalt vagy.

2011. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

20:44 valasz adonak irom

Ugy gondoltam egy ilyen kisgyerekek mellet az anya nem dolgozik, azért gondoltamrá ,hogy vigyázhatna a kisgyerekre mert számomra elég egy értelmü,hogy a kisebbik gyereket vitte magával.Mert nekem igy logikus.

2011. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!