Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem itt hagyott. Mit...

Feleségem itt hagyott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mostanában már sokat veszekedtünk tudtam hogy ez lesz mégse tudtam semmit csinálni. 2 gyerekünk van, tegnap megfogta az egyiket és elment. Ma hívott hogy átgondolja a dolgokat de nem akar most visszajönni és a másik gyereket nem tudja hova tenni. Igazából annak örülök hogy legalább az egyik gyerek velem lehet. Pont most káosz van mindenhol főleg a szüret miatt állandóan úton vagyok éjjel nappal azt se tudom hol áll a fejem. Most jutottam el odáig hogy szarok az egészre nem érdekel semmi csak ez. A főnököm szabit nem fog adni főleg nem most ha meg nem megyek be akkor következményei lesznek. A gyerek pont beteg úgyhogy nem jár oviba (amúgy 4 éves) nagyszülők azthiszem kilőve. Nem tudom mit csináljak. Annyi dolgom lenne és még itt van ez is. Mit csináljak?

31/F


2011. okt. 2. 20:13
1 2 3 4
 31/31 DarkChii ***** válasza:

Várod, hogy kis idő múlva jobb lesz? Azt mondd már meg nekem, mitől lenne jobb? Csak úgy magától megoldódik minden?

Ha nem így van, akkor előre is bocsánat érte, de a férfiak többsége hajlamos elkényelmesedni a családi életben, nem segíteni a házimunkában, nem figyelni a feleségére... Ha nálatok is ez történt, akkor nagyrészt a te hibád, ami történt, bár kétségtelen, elég drasztikus lépés volt a feleségedé, de ki tudja, hátha csak ezzel tud észhez téríteni...

2012. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!