Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem itt hagyott. Mit...

Feleségem itt hagyott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mostanában már sokat veszekedtünk tudtam hogy ez lesz mégse tudtam semmit csinálni. 2 gyerekünk van, tegnap megfogta az egyiket és elment. Ma hívott hogy átgondolja a dolgokat de nem akar most visszajönni és a másik gyereket nem tudja hova tenni. Igazából annak örülök hogy legalább az egyik gyerek velem lehet. Pont most káosz van mindenhol főleg a szüret miatt állandóan úton vagyok éjjel nappal azt se tudom hol áll a fejem. Most jutottam el odáig hogy szarok az egészre nem érdekel semmi csak ez. A főnököm szabit nem fog adni főleg nem most ha meg nem megyek be akkor következményei lesznek. A gyerek pont beteg úgyhogy nem jár oviba (amúgy 4 éves) nagyszülők azthiszem kilőve. Nem tudom mit csináljak. Annyi dolgom lenne és még itt van ez is. Mit csináljak?

31/F


2011. okt. 2. 20:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet. Én nem támadom sem a feleséged, sem téged. Minden bizonnyal meg van az oka, hogy elment és annak is, hogy csak az egyik gyereket vitte el. Én azt mondom, mindenképp beszélj a főnököddel, meséld el a szituáció egy részét, kérj egy pár szabadnapot. Ha nem ad, akkor pedig eldöntheted, hogy a gyerek mellett maradsz, talán munkanélküli leszel, de kaphatsz jobbat is akár, vagy keresel valakit a gyerek mellé, akinek már ígyis rossz, hogy nincs ott az anyja, és elmész dolgozni.
2011. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Csak van szomszédotokban egy idősebb néni, vagy egy másik anyuka kamaszlánnyal, aki elvállalja a kicsit! Tényleg nem lenne jó munkanélkülinek lenni ilyen helyzetben, h. egyedül vagy. Amúgy mi a baja az asszonynak? A gazdasági világválság?
2011. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Valami nagy gebasznak kell lennie, ha egy anya így lelép, a másik gyereket nem viszi magával és nem mondja meg, hogy hová megy... A nagy veszekedések közepette nem csattant el egy-egy pofon? Szimpla vitázás miatt az anyák nem szoktak így eltűnni....
2011. okt. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Szerezz egy bébyszittert és add be a válópert.
2011. okt. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem értem anya hogy képes erre,ha én lépnék vinném mind a 2 gyerekem .olyan nincs hogy nincs hely.Min vesztetek össze?A másik hány éves?
2011. okt. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 zkriszti3 ***** válasza:
Ha nem egy másik nő van a dologban,vagy nem iszik a párom biztos,hogy nincs olyan ami miatt lelépnék.Valamelyik gyerekemet hátrahagyva meg főleg nem.Először lakhatást biztosítok nekik.Akármi is volt a hibád az anya ezzel a lépésével nagyobbat hibázott.
2011. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"Akármi is volt a hibád az anya ezzel a lépésével nagyobbat hibázott."


Ne ítéljünk el senkit, lehet hogy butaságot csinált az anya, de lehet hogy az életét- meg a másik gyerekét - próbálta menteni, hogy így lelépett. Nem látunk a történet mögé.

2011. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 zkriszti3 ***** válasza:
Amelyik ott maradt ki védi meg?Ha az apa zaklatja az egyik gyereket a másik biztonságban van?Kétlem,hogy az apa ezt tenné.
2011. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Hát ez elég hosszú történet lenne. A lényeg az hogy már hónapok óta nem jövünk ki túl jól egymással (a háttérben nincs nő, férfi meg semmi) csak nem egyezünk. Amúgy nem verekedtünk soha egymással és a gyerekekkel sem. Én nem akarok válni és azt várom hogy egy kis idő múlva hátha jobb lesz. Mert ha így belegondolok más nővel nem tudom elképzelni az életemet.
2011. okt. 6. 21:55
 30/31 zkriszti3 ***** válasza:
Szorítok neked,hogy helyre rázódjon a kapcsolatod a feleségeddel.(egy anya)
2011. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!