Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szalagavatótokon ott volt...

A szalagavatótokon ott volt mindenki a rokonságból? Vagy csak anya, apa? Milyen volt? Hogyan zajlott le? (17/L)

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 18:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%

"nálunk nem szokás hogy a szalagavatóra bárki is eljöjjön, csak mi voltunk az osztály meg a tanárok. szerintem ez így jó. arra hogy mindenkinek a rokonai fényképezgessenek meg bőgjenek ott a ballagás."


Hát nem tudom, te milyen suliba jártál, de nálunk keringő is van, 2 hónapig próbálunk, gyönyörű ruhákban, fiúk frakkban, az egész évfolyam, ez egy esemény, még jó, hogy ott vannak a hozzátartozóink.

2011. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
Meg az egész megkoronázása az apa-lánya, anya-fia tánc, amikor mindenki szép ruhában...stb. Ez is rituális jellegű, és nehezen lenne kivitelezhető, ha nem lennének ott a szülők
2011. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is limit volt, max 4 meghívót kapott egy ember. Én kaptam plusz kettőt, mert volt egy ikerpár az osztályban, az egyiknek szabadult fel meghívója értelemszerűen.

A szüleim, párom, nagyszüleim, keresztszüleim, két unokatesóm és egy jó barátnőm voltak ott.

22/N

2011. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"nálunk nem szokás hogy a szalagavatóra bárki is eljöjjön, csak mi voltunk az osztály meg a tanárok. szerintem ez így jó. arra hogy mindenkinek a rokonai fényképezgessenek meg bőgjenek ott a ballagás."


Hát nem tudom, te milyen suliba jártál, de nálunk keringő is van, 2 hónapig próbálunk, gyönyörű ruhákban, fiúk frakkban, az egész évfolyam, ez egy esemény, még jó, hogy ott vannak a hozzátartozóink.


olyan középiskolába jártam, ahol délután műsort adtunk (a tanároknak), minden végzős osztály külön, sokáig készültünk rá. aztán vacsora a tanárokkal, ettünk, beszélgettünk, terveinkről, mindenféléről, ha mindenki a családjával van elfoglalva, akkor ilyen nem lehetett volna. utána jött a keringőzés, nem szülőkkel, egymással (igen, nekünk is volt, szintén gyönyörű ruhában). igen, ez egy esemény. ami rólunk szól, nem a rokonainkról. szerintem ez így jó. de én, veletek ellentétben, tiszteletben tartom, hogy szerintetek másként jó.

2011. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit te írsz az a bankett szokott lenni mindenhol máshol, ti csak megspóroltatok egy ünnepséget
2011. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
nem arról beszélek, és nem spóroltuk meg, bankett is volt. ott nem volt se műsor, se tánc, csak a vacsi (meg miután a tanárok elmentek buli:)
2011. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!