Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt kéri írjak végrendeletet...

Azt kéri írjak végrendeletet a világ végére való utazásom előtt, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A páromról van szó, van egy lakásom és ezért akarja, hogy írjak egyet, próbált már célozgatni, de most konkrétan ki is mondta. épphogy egy évesek vagyunk. Ti mit mondanátok erre, vagy mire gondolnátok. Bennem felmerült, hogy egyáltalán szeret-e, ha ilyet kimond.
2011. okt. 8. 22:42
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Elég hiszis lehet :)


"Azt kéri írjak végrendeletet a világ végére való utazásom előtt"

Ha a világ végére utazol, valóban írjál :D Nem tudom, mit akartál kifejezni a kérdéseddel, és a rékérdezőknek se árultad el.

2011. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezt nem értem. Zavarja férfiként, hogy van lakásod, mégis a magáénak szeretné tudni, ha bármi történik Veled? Legfinomabban fogalmazva "praktikusnak" nevezném, a hozzáállását. A helyedben nagyon gyanakvó lennék. A legtöbb érző szívű embert megbénítaná a szerelme halála, eleinte gondolni sem tudna egy lakás megkaparintására. Ő meg előre végrendeletet akar?:(
2011. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
nem irakba, vagy iránba és nem is háborús övezetbe készülök, ezt nem szeretném elmondani. Köszönöm, hogy megértetek és a válaszaitokat is. Kicsit most ki vagyok kelve magamból.
2011. okt. 8. 23:00
 24/43 anonim ***** válasza:

Semmivel nem vadabb ötlet, mint a házassági szerződés. Ha van valami köze, esetleg van munkája abban a vagyonban, ami ha esetleg történik veled valami, végrendelet hiányában teljes egészében mást illetne, akkor teljesen jogos a kérése, ha logikusan nézzük.

Ha viszont nincs köze hozzá, akkor semmi joga ilyet kérni.


Bármi történhet, persze remélhetőleg nem történik, de történhet. Sokan úgy gondolják, hogy szerelem egy dolog, az anyagiak meg egy másik. (Én nem tartozok közéjük, de attól még megértem, feltéve ha tényleg jogos a kérés.)

2011. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
semmi köze nincsen hozzá.
2011. okt. 8. 23:09
 26/43 anonim ***** válasza:
Azt hiszi, rá hagynád?
2011. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
nem tudom mit hisz.
2011. okt. 8. 23:26
 28/43 anonim ***** válasza:
Ha meghalnál mindened a szüleid öröklik!!!
2011. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 bánomisén ***** válasza:

Én azt mondanám a páromnak, ha alig egy együtt töltött év után ilyesmivel hozakodna elő, hogy: Viszlát!

Méghogy végrendelet... pfffff!

Egyébként meg, ahogy olvasgattalak, elég vacak pali lehet nulla önbizalommal, 100 % irigységgel és pénzsóvársággal. Nekem nem kellene. (Bocs.)

2011. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de a kérdező SEHOL sem írta le azt, hogy a pasi azt mondta hogy hagyja RÁ a házat. Gondolom ő is tisztába van vele hogy neki semmi sem jár mivel nem házasok, akkor minek van mindenki felháborodva?
2011. okt. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!