Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha láncdohányos...

Mit csináljak ha láncdohányos az anyám meg a nevelőapám is?

Figyelt kérdés
Főleg anyu.Leteszi a cigit kezébe veszi a másikat.Én meg szívom befelé.De nem ám kinyitná az ablakot ááá...Bevan zárva minden ablak ő meg ott pöfékel.Én meg szívom.Ha mondom neki akkor ő azt támadásnak veszi hogy én ne vonjam kérdőre meg ne érdekeljen.Dehát bsszus miatta nekem is szívnom kell......Ez megy már 16 éve.Miőta megszülettem.Sőt mikor terhes volt velem még akkor is cigizett mondta.Mit csinájak????????TISZTA HÜLYÉK....és idegesítő..
2011. okt. 9. 13:49
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

ilyenek a szüleid nem tudsz mit tenni.

Esetleg ha mész egyetemre akkor messzi városokat jelölj be.

2011. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
De amúgy meg szeret meg mindent megad..Csak a cigiről leszokhatna.Annyira szar...
2011. okt. 9. 14:00
 13/41 bánomisén ***** válasza:
48%

Ez azért van, mert a nikotin drog. Államilag engedélyezett és forgalmazott drog. Függőséget okoz, ugyanúgy viselkednek a nikotinfüggők, ha megvonják, vagy meg akarják vonni tőlük a szert, mintha keménydrogosok lennének. Főleg, ha ilyen mennyiségben használják, ahogy anyukádék.


Amíg otthon kell laknod, addig legalább a magad egészségét igyekezz megvédeni annyira, amennyire tudod, aztán, amikor lesz rá lehetőséged, gyorsan költözz el otthonról.

2011. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
és mikor kimegyek wc-re vagy fürödni vagy a konyhába??? Az a baj hogy a konyha mellett kell elmennem ha wcre vagy fürödni akarok menni.Ha kiakarok menni a lakásból akkor is akonyha mellett kel elmennem.Már volt olyan hogy turbánt kötöttem a hajamra hogy legalább az ne legyen büdi.
2011. okt. 9. 14:02
 15/41 A kérdező kommentje:

Na má megin..........!!

Kiakartam menni a konyhába valamit enni erre megjött a bátyám is az is egy csomót bagózik főleg ha itt van nálunk.Kinnt van a nevelőapámal együtt cigiznek..Mit csináljaK???

2011. okt. 9. 14:04
 16/41 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom, ez mennyire segítene, de kérdezd meg tölük, hogy: "Anya én is szívhatok egyet?" Hátha rájön, milyen példát mutat. Vagy köhögj sokat, húzz fel gázmaszkot, hogy lássák, mennyire zavar téged. Vagy mondd meg nekik, ha már magukat megölik szép lassan, legalább te hadd lehess egészséges, és húzzanak ki a folyosóra, vagy csak egy zárt helyiségben dohányozzanak nyitott ablak mellett.
2011. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 bánomisén ***** válasza:

Turbán, mély levegő, benntart, amíg lehet. A szüleid felnőtt emberek, ha hallani sem akarnak arról, hogy letegyék a cigit, vagy legalább csökkentsék, akkor sajnos nem tudsz mit tenni. Eldugdosni meg azért nincs értelme, mert abból csak veszekedés van.

Bírd ki, amíg muszáj, aztán költözés.

2011. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
De nyitott ablakból ugyanúgy kijön mert alata van a radiátor és annyira nem tud kihajolni.Persze azért úgy jobb lenne.
2011. okt. 9. 14:05
 19/41 anonim ***** válasza:
48%

Sajnos a cigaretta drog, és anyukádék súlyosan függők.

Nem tudsz mit csinálni, mert a kedvedért nem fognak megváltozni.

Tudom, hogy mindjárt kiosztanak, hogy "gyilkol a passzív dohányzás", stb..., ami igaz is, de próbáld meg nézni a jó oldalát.

Anyukád mindent megad neked, rendes hozzád, de dohányzik.

Jobb, mintha nem dohányozna, de lelkileg terrorizálna, piszkálna, pocskondiázna, és tönkretenne.

A lelki pusztítás is olyan súlyos sebeket okoz, mint a füst szívása.

Még súlyosabbat.

Mert, ha elköltözöl, akkor nem kell szívnod a füstjüket, de ha meg vagy nyomorítva lelkileg, azt nagyon nehéz kiheverni.

Sokszor nem is lehet.

Úgyhogy próbáld meg ezt nézni.

Mást nem tudsz tenni.

2011. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
24%
Mondom, most azonnal menj oda, és kérdezd meg, te is kaphatsz-e egyet.
2011. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!