Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha láncdohányos...

Mit csináljak ha láncdohányos az anyám meg a nevelőapám is?

Figyelt kérdés
Főleg anyu.Leteszi a cigit kezébe veszi a másikat.Én meg szívom befelé.De nem ám kinyitná az ablakot ááá...Bevan zárva minden ablak ő meg ott pöfékel.Én meg szívom.Ha mondom neki akkor ő azt támadásnak veszi hogy én ne vonjam kérdőre meg ne érdekeljen.Dehát bsszus miatta nekem is szívnom kell......Ez megy már 16 éve.Miőta megszülettem.Sőt mikor terhes volt velem még akkor is cigizett mondta.Mit csinájak????????TISZTA HÜLYÉK....és idegesítő..
2011. okt. 9. 13:49
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
A tesóm az hülye:D Még adna is:D
2011. okt. 9. 14:09
 22/41 anonim ***** válasza:
0%

igazából nem értelek... kaptál ötleteket, mit tehetnél, ami valóban segítene. jelentsd be őket valahol, kérj családsegítőket, mert komoly dolog. Ha meg ehhez gyenge vagy, akkor szagold tovább. vagy szívhatod te is velük úgy rendesen, lényegében úgyis mindegy...

utálom a gyenge embereket, akik képtelenek kiállni magukért vagy tenni valamit, hogy jobb legyen. ha csak siránkozni tudsz, attól nem lesz jobb...

2011. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
De gondolj már bele!! A saját anyámra hívjam ki az ilyenekkel foglalkozókat??? Kicsit sem néznének egy utolsó parasztnak.Mikor mindent megad...
2011. okt. 9. 14:12
 24/41 anonim ***** válasza:
Most komolyan, egy csomó ötletet kaptál, de mimdevyikre csak úgy válaszolsz, hogy "úgysem segítene". Nincs olyan dolgod, amit megkövetelnek töled, pl. legyél kitünö tanuló, mosogass el mindig stb.? Akko mondhatnád, hogy "Anya, ha továbbra sem mentek ki cigizni, hanem bent csináljátok, nem fogok tanulni/soha többé nem fogok mosogatni. Ha ti így álltok hozzá, engem sem érdekel, hogy ri mit szóltok hozzá."
2011. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

A Családsegítő Központ nem azért van, hogy a dohányzókat regulázza.

Sokkal komolyabb dolgokkal foglalkoznak, éhező gyerekekkel, erőszakos szülőkkel, ringy-rongy házakban lakó kisgyerekekkel, akinél fűtés sincs, az anyjuk meg főzni sem főz, nem is dolgozik, mert a Rivotriltól elbódultan egész nap az ágyban fetreng.

Ki se mennének egy ilyen dologért, hogy "anyukám dohányzik".

A dohányzás mindenkinek a magánügye.

Családi ügy, amit rendezzetek el ti, nem pedig egy külső szerv.

Jól néznénk ki, ha mindenért szaladgáltatnák a családsegítőket!

Oldd meg, beszéld meg anyukádékkal, és kész!

Ti dolgotok.

2011. okt. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Egyébként anyu a családsegítőnél dolgozik..Mondjuk öregek otthonába de családsegítő az egésznek a neve...
2011. okt. 9. 14:20
 27/41 anonim ***** válasza:
56%
Ezt most nem mondod komolyan? Mit keres a családsegítőben ezek után?
2011. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Mondom öregek otthona szóval ott nem ilyenekkel foglalkoznak hanem ápoló végülis.Az időseket ápolja
2011. okt. 9. 14:24
 29/41 anonim ***** válasza:
43%

Miért, egy dohányzó ember nem dolgozhat a Családsegítőben?

Nem rablógyilkos az anyukája könyörgöm, csak egy láncdohányos nő.

Nem az öregemberekre fújja a füstöt!

Attól még lehet egy nagyon kedves, érző szívű, gondoskodó nő, aki szuperül végzi a munkáját.

Ne csináljunk már bűnözőket a dohányosokból!

2011. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

"De gondolj már bele!! A saját anyámra hívjam ki az ilyenekkel foglalkozókat??? Kicsit sem néznének egy utolsó parasztnak.Mikor mindent megad..."


Akkor mit is vársz tőlünk - kérdem ismételten. Ha most meg azt bizonygatod, milyen jó édesanyád van... Tudod, nekem nem ez a véleményem. Egy állapotos édesanya legfőbb vágya, hogy a gyermeke egészséges legyen. Aki olyan felelőtlen és ostoba, hogy cigarettázik a terhesség alatt, az semmibe veszi a tulajdon gyereke egészségét. Mivel nem válaszoltál, volt-e vagy van-e valami tartós betegséged, felsorolok párat, minek tett ki a te drága édesanyád azzal, hogy a terhessége alatt bagózott: koraszülés (ami ugyebár azzal járhat, hogy fejletlen szervezettel hoz a világra, ami még további rengeteg betegségnek ad alapot), diszlexia és egyéb mentális problémák, tüdőbetegségek... Ha eddig semmi bajod nem volt, akkor azt kb. a csodának köszönheted. Két ismerősöm is van, ahol nem is az anyuka, az apuka dohányzott csupán az anya mellett és diszlexiások, az egyik asztmás, a másik pedig gyenge idegzetű, ami szintén annak a következménye.

Anyád önző és ostoba! Minden elszívott szállal, míg benne voltál, kockáztatta, hogy egészséges légy. Megbocsáthatatlan! Az én szüleim is erős dohányosok, anyám mégis az én és a tesóim születésekor és az utána való időszakban elhagyta a cigit és sosem dohányzott mellettünk, apám sem. ki tudtak menni a házból...

2011. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!