Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha láncdohányos...

Mit csináljak ha láncdohányos az anyám meg a nevelőapám is?

Figyelt kérdés
Főleg anyu.Leteszi a cigit kezébe veszi a másikat.Én meg szívom befelé.De nem ám kinyitná az ablakot ááá...Bevan zárva minden ablak ő meg ott pöfékel.Én meg szívom.Ha mondom neki akkor ő azt támadásnak veszi hogy én ne vonjam kérdőre meg ne érdekeljen.Dehát bsszus miatta nekem is szívnom kell......Ez megy már 16 éve.Miőta megszülettem.Sőt mikor terhes volt velem még akkor is cigizett mondta.Mit csinájak????????TISZTA HÜLYÉK....és idegesítő..
2011. okt. 9. 13:49
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Eleg regi mar a kerdes, de most bukkantam ra, es erdekesnek talaltam, hogy egy anya ennyire nincs tekintettel a lanyara.

Azota mi lett veletek? Elkoltoztel mar otthonrol? Anyukad el meg?

2017. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!