Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzasztó nagy hülyeséget...

Borzasztó nagy hülyeséget csináltam, de nem merem elmondani a szüleimnek. Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyellem magam, de sajnos már megtettem, mindegy. Szóval nagyon szeretnék kistesót, és hiába mondtam anyáéknak, mindig eleresztették a fülük mellett. Úgy láttam, hogy nekik is jól jönne egy baba, mert a nővérem már nagy, és pár év múlva én is "kirepülök", meg anyának még lehetne egy utolsó esélye (39 éves). Úgyhogy hirtelen ötlettől vezérelve megtaláltam az óvszereket, és kiszúrtam őket tűvel.:( Szerintem nem nagyon lehet észrevenni, szóval el kéne mondani, vagy eltűntetni. Ha elveszem, az feltűnő, elmondani meg nem merem, mert elég kényes a téma. Mit csináljak szerintetek?:(
2011. okt. 9. 21:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, hogy nem akarod elmondani.

Nézd meg, hogy pontosan milyet használnak, számold meg, hogy mennyi volt belőle és vegyél egy csomaggal.

2011. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
3%
Kamu, csak sok felháborodott választ akar egyunatkozó tini.
2011. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
6%
Ez ugye kamu?
2011. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem hiszem el, hogy egy 15 éves ilyet csinálna!!!
2011. okt. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%

Ezt a hülyeséget! Ha nem kamu.....

Gyerek, gondolkozzál b+! Ha emiatt anyád teherbe esik 39 évesen, amikor nem is szeretnék, akkor sokszorosan is megkeverted a szart!

1. Nem akarja megtartani, elveteti, megölitek a magzatot!

2. Megtartja, ne adj isten születik egy beteg testvéred. Ugye nem kell folytatnom?

3. Megszületik egészségesen a testvéred, de a szüleidben mindig benne lesz, hogy ő egy nemkívánt gyerek.

És ami még nagyobb gyökér dolog, hogy nem vállalod a felelősséget a tettedért! Eléjük kell állnod és elmondani mekkora hülyeséget csináltál.

2011. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%
Vettem másikat. Csak kettők lyukasztottam ki, azt kicseréltem.
2011. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
96%
Sztem te csak azért szeretnél kistesót, hogy babázgathass, aztán ha sír vagy baj van vele, akkor visszapasszolod anyudnak. Hihetetlen nagy baromságot csináltál. A szüleid döntése, hogy akarnak-e még gyereket! Vagy te hordod ki és szülöd meg? Gondolkozz...
2011. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
25%
yep, szülj magadnak
2011. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!