Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettél már bele házas...

Szerettél már bele házas emberbe? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 13:44
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
63%
Igen, a világ nem csak fekete, vagy fehér. Akik szerint csakis fekete vagy fehér, azok belefuthatnak még egy nagy pofonba, hacsak nem olyan a természetük, hogy a kutyának se kellenek, mert úgy nagyon könnyű erkölcsösnek lenni, és másokat elítélni!
2011. okt. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
70%

"Mielőtt elítélsz, vedd fel a cipőmet és járd végig az utamat. Járd végig a múltamat, érezd a könnyeimet, éld át a fájdalmaimat, az örömömet. ...

Tedd meg a lépéseket, amelyeket én megtettem és botladozz meg minden kövön, amelyen én megbotlottam. S mindegyik botlás után állj fel és menj tovább, úgy ahogy én tettem. Csakis ezután ítélkezhetsz rólam, felettem."

2011. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ez NAGYON SZÉP ÉS IGAZ! Honnan való?
2011. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
54%
Hát ez tényleg remek idézet, nagyon szép. Még a végén elszégyellem magam, amiért hitvány jellemű embernek tartom a nős férfiak szajháit. De csak hogy ne ítélkezzek alaptalanul, megyek is és gyorsan együtt hálok valaki más férjével. Eszem megáll, lassan dicstett lesz az ilyesmi.
2011. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
74%

16:25, nagyon sajnálom, hogy ilyen korlátolt vagy.

Ez az idézet nem erről szól, hanem arról, hogy annyira sok élethelyzet van, és mindegyik annyira más, hogy nem szabad rögtön ítélkezni a másik ember felett, nem tudhatod, hogy a dolgoknak mi van a hátterében.

Ez nem azt jelenti, hogy erkölcsileg helyénvaló, ha valaki házasságon kívül folytat kapcsolatot, de mielőtt kívülállók elkezdenék a pálcát törtni, jó lenne, ha átgondolnák egy oillanatra, hogy esetleg nincsenek birtokában mndannak az információnak, amely alapján teljes objektivitással ítélhetnék meg a dolgot.

Az meg már csak az én véleményem, hogy senkinek semmi köze mások magánéletéhet, ugyanígy természetesen te is gondolhatod, hogy akinek bármely okból viszonya volt eg házas emberrel, az szajha.

Én meg az ilyen emberekrő1, mint te, akik hihetetlen erkölcsi magasságokban állnak msokhoz képest, és feddhetetlenek (hiszen a Biblia is azt írja, hogy az dobja az első követ, aki maga is bűntelen - ezek szerint te az vagy) ,szintén gondolok valamit, de azt megtartom magamnak.

2011. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Ritus116 válasza:
52%
Az én párom is nős volt sőtt a kisfia 1 hónapos volt.Tudtam h gusztustalan dolog amit csinálok,de amikor szerelmes az ember nem tud magának parancsolni.(!)Telt-múlt az idő tönkrement a 8hónapos házasságuk ami addig is csak kényszer volt,a szokásos csak a gyerek miatt történet.ELvált!Életem egyik legboldogabb napja.Eltelt 3 év és együtt vagyunk.Jah igen és a sajnálnivaló,megcsalt feleség 1 hónap alatt kerített magának új palit mint utólag kiderült még hamarabb,de még ígyis ő az áldozat az emberek szemében.Egy utcában lakunk sajnos,igy mindenki tudja a kálváriánkat de már ez a 3 év sokmindent elfelejtettett,úgy érzem bizonyítottam(tunk)!Boldogok vagyunk és nincs bűntudatom!
2011. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
sajnos .......
2015. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!