Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elviselhetetlen leszek a...

Elviselhetetlen leszek a barátomnak így, más is ilyen viselkedésű, hol a megoldás?

Figyelt kérdés

Sokszor csak telefonon tudjuk tartani a kapcsolatot a barátommal munka miatt, és nem egyszer éjszakába nyúlik a beszélgetés(ingyen beszélünk). Aztán ő már fáradt, mivel korábban kell, és mondja, h menne aludni, és ekkor következik be a probléma. Én megsértődök(nem tudom miért) és nyilván nem akarom h menjen, lehet h ezért, akkor ő rosszul érzi magát, amiért itt kell hagynia, de tényleg nagyon fáradt, és mégis még fél óráig húzom a beszélgetést és végül is úgy rakjuk le, h én vérig vagyok sértve(pedig elértem amit akartam, még beszéltünk) és nagyon rosszul érzem magam, amiért a sértődésem bekövetkezett és őt is bántom vele, mert nem tud mit csinálni, és én meg elvárnám h csináljon valamit. Az előző barátommal is ez volt, és elege is lett belőle, én meg nagyon rosszul érzem magam, amiért ezt csinálom, de mindezeddig képtelen voltam változtatni rajta. Ott a helyzet, és nem bírok máshogy cselekedni. Mitől lehet? Annyira szeretnék nem ilyen lenni, de úrrá lesz rajtam.

21L


2011. okt. 15. 10:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szereted?! Nem szereted , ez ÖNZÉS!!
2011. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szerintem tényleg valahol a múltban keresendő a probléma(mint már írtam).De felnőtt fejjel tényleg felismerhetnéd,hogy alaptalan a problémád és gyakorolhatnál önkontrollt.Tudod,lehet valahol gyökerezik ez a probléma benned,de nem várhatod el a többi embertől,hogy tolerálják ezt(főleg,hogy nem is értik,miért csinálod).A világ nem így működik,az embereknek mindig az jön le,ahogy viselkedsz velük(sokszor akkor is,ha van rá "mentséged").Tényleg,önkontroll-felnőtt vagy már!
2011. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Stavros Blofeld válasza:
Jézus mária ha ez a kérdés nem kamu akkor csak annyit tudok mondani, hogy az ilyenekre mint te táblát kéne kirakni amin az áll: Kerülj el jó messzire, mert az állandó hisztim miatt egy idő után úgy fogod érezni magad hogy legszívesebben szájonvernél egy alumínium bézbóz ütővel! Hogy utálom én az ilyen nőket el nem tudom mondani...
2013. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!