Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a szüleimnek, hogy...

Elmondjam a szüleimnek, hogy zsarolnak vagy oldjam meg egyedül?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,idén fogok felvételizni.

Kitűnő tanuló vagyok,a,a tanárok szeretnek a suliban,minden felnőtt szerint "tökéletes" vagyok.


De pár hete volt egy buli az egyik osztálytársunknál,ahová elmentünk a barátnőimmel(egyébként nem járok bulizni) és hát...Valamit ihattam,mert nem emlékszem túl sok mindenre,nem tudom,hogy mit csináltam és kivel.

2 lány fotózott végig bulin és később megmutatták a képeket,amik nem túl biztatóak rám nézve :S

Nem szeretném leírni,hogy mik vannak a képeken,mert az nem lényeg,de nem olyanok,amiket másoknak látni kéne.


Ez a 2 csaj most azzal zsarol,hogy vegyem rá a szüleimet arra,hogy beszéljenek annak a sulinak az igazgatójával,ahová Ők menni akarnak,különben elküldik az összes képet a szüleimnek és a sulink igazgatójának és utána mindet felteszik facebookra.

Tudják,hogy a szüleim befolyásosak és hogy sok mindenkivel jóban vannak és hogy el tudnák ezt intézni nekik.

De anyáék tudják,hogy nem vagyok azokkal a lányokkal túl jóban és attól félek,hogy attól,mert anyuék rávennék a suli igazgatóját,hogy felvegyék Őket a pontjaiktól függetlenül,attól még a képek ugyanúgy megmaradnának nekik,max. adnának nekem másolatokat és ennyi.

Talán ha később megint akarnak valamit,akkor újra elkezdenek zsarolni.


Mit tegyek?


Légyszi segítsetek,mert már tiszta depi vagyok.


14L


2011. okt. 16. 19:08
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Így ahogy leírtad mondd el a szüleidnek.

Nem tudom, hogy mi lehet a képeken, de amit te 14 évesen über gáznak tartasz az valószínűleg felnőtt szemmel eltörpül amelett, hogy a lányukat megzsarolták.

2011. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd, hogy zsaroljanak, mert utána nem fogják abbahagyni.

Ha "valamit ihattál de nem emlékszel".. ki tudja, mit tettek az italodba, valami bulidrogot. Ha nem emlékszel, akkor az elég durva. Mindenképpen szólj a szüleidnek.


Ráadásul, ha ilyet csinálnak ezek a csajok, talán nem ez az első ilyen esetük, ki tudja, ki zsarolnak még.. vagy ha sikerülne ez az esetük, akkor folytatnák másokkal is a szemétkedést.

2011. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy mennyit ihattam az este folyamán,de először ittam pár pohár pezsgőt,utána az egyik barátnőmnek megittam a monsterét és elkezdtünk táncolni meg röhögni,utána beszélgettünk majd felmentünk az egyik hálószobába páran és elkezdtünk üvegezni...Ezután már csak úgy emlékszem a dolgokra,ahogy a többiek mesélték vagy úgy,mintha csak álom lett volna,nem tudom,hogy megtettem-e vagy nem.

De az iPodomat másnap az utca végén találtuk meg széttörve,pedig nem mentem ki a házból(vagyis nem emlékszem rá,hogy kimentem-e).

Asszem csak pezsgőt meg monstert ittam,de az egyik képen valami piros lötty van a kezemben,az nem tudom,hogy kié,talán az is az enyém.


Az igazgató meg végkép nem láthatja meg a képeket,mert pár képen a fiával vagyok,akinek barátnője van :S


Anyáéknak pedig azt mondtam,hogy a legjobb barátnőméknél alszom,ami úgy is lett volna,csak kaptunk egy sms-t az osztálytársunktól,hogy ha van kedvünk,akkor menjünk el bulizni egy kicsit,mert lehet,hogy ez lesz az utolsó alkalom,hogy így együtt az egész osztály meg mindenki ott van a városból,aki számít.

Mi meg elmentünk...


A képek pedig nagyon szörnyűek :S

2011. okt. 16. 19:29
 14/36 anonim ***** válasza:
97%
szerintem ismernek téged annyira a szüleid, hogy elhiggyék ha megmondod, h tettek vmit a piádba, mert különben nem tennél ilyeneket. hidd el, van annyi eszük, h értsék, nem tehetsz róla, nem vetted észre, h belekevertek vmit. ha eléjük állsz, bevallod, h iiigen, ez történt, elmondod nekik, úgy, ahogy azt ide leírtad, nem lesz baj. te ebben áldozat vagy, nem tettes. a szüleid ezt tudják is, ők neveltek ilyenre. bátran fordulj hozzájuk, mondd el nekik szerintem. nehéz lesz, de ők a szüleid, és szeretnek téged. nem hagynák, h bajod essen lelkileg sem. részletesen mondj el nekik mindent, aztán irány a rendőrség! kitartás!
2011. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
99%
Mondd el, mert azokkal a képekkel bármeddig tudnak zsarolni. Hiába intézel el nekik 1-2 dolgot, nem fogják abbahagyni. Nem akarok prédikálni, de 14évesen ilyeneket csinálni... Valahol megérdemled, hogy ez történt. Jó kis tanulópénz lesz ez neked.
2011. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a szüleiddel! Lehet, hogy csalódás lesz nekik, hogy mit láthatnak, viszont az nagyobb csalódás lenne, ha egy közösségi oldalon, vagy bárhol látnák viszont, nem tőled... Mondd el, hogy ez történt, szégyelled magad, de nem tudsz változtatni, viszont zsarolnak... Elmondtad, nem kell teljesítsd amit kérnek, és lehet, még a szüleidnek sem mutatják meg a képeket, ha tudják, hogy már tudnak róla.. Egyébként meséld el légyszi, hogy mi van rajtuk, csak érdekel, lehet nem is olyan durva...
2011. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem szexuális jellegűek a képek, akkor nincs nagy gond.
2011. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy hány kép van,nekem csak párat küldtek át "ízelítőnek",ahol elmondásuk szerint nem is a legdurvább jeleneteim vannak...:S

Az egyiken éppen az suli igazgatónknak a fiával smárolok éppen(vagy nem tudom,hogy mit csinálok,de az ölében ülök fehérneműben, az biztos),akinek barátnője van 1 éve.Egy másikon a tükör előtt állok bugyiban és sminkelek és valaki fotóz,akit nem is ismerek.


A képek többsége igazából abban a szobában készült,ahová a buli felénél felvonultunk páran és elkezdtünk játszani...Ott van rólam egy kép,ahol a franciaágyon ugrálok egy DC-s pólóban(nincs DC-s pólóm,szóval nem tudom,hogy kiről sikerült leszednem :/),mögöttem fekszik egy srác félmeztelenül,aki vmi cigiszerűt szív,mellette meg az egyik legjobb barátnőm,aki egy óvszert próbál éppen felfújni,nem tudom,hogy minek.


És ezek nem is a legdurvábbak...

Amikor utána hétfőn suliba mentünk mindenki mondta,hogy nem is gondolták volna,hogy én ilyen is tudok lenni,nem csak az a kis cuki csaj,akit mindenki imád és hogy meg kéne ismételnünk ezt a bulit egyszer.

Azt akarom a legjobban elkerülni,hogy anyáék meglássák őket :S

2011. okt. 16. 20:18
 19/36 anonim ***** válasza:
86%
Ti aztán szép kis osztály lehettek! Még jó, hogy az enyém nem ilyen volt.
2011. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
96%
:D 22vagyok, tehát nem olyan nagyon rég voltam általános iskolás, de ilyeneket mi nem csináltunk. Folyamatosan korcsul a világ...
2011. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!