Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a szüleimnek, hogy...

Elmondjam a szüleimnek, hogy zsarolnak vagy oldjam meg egyedül?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,idén fogok felvételizni.

Kitűnő tanuló vagyok,a,a tanárok szeretnek a suliban,minden felnőtt szerint "tökéletes" vagyok.


De pár hete volt egy buli az egyik osztálytársunknál,ahová elmentünk a barátnőimmel(egyébként nem járok bulizni) és hát...Valamit ihattam,mert nem emlékszem túl sok mindenre,nem tudom,hogy mit csináltam és kivel.

2 lány fotózott végig bulin és később megmutatták a képeket,amik nem túl biztatóak rám nézve :S

Nem szeretném leírni,hogy mik vannak a képeken,mert az nem lényeg,de nem olyanok,amiket másoknak látni kéne.


Ez a 2 csaj most azzal zsarol,hogy vegyem rá a szüleimet arra,hogy beszéljenek annak a sulinak az igazgatójával,ahová Ők menni akarnak,különben elküldik az összes képet a szüleimnek és a sulink igazgatójának és utána mindet felteszik facebookra.

Tudják,hogy a szüleim befolyásosak és hogy sok mindenkivel jóban vannak és hogy el tudnák ezt intézni nekik.

De anyáék tudják,hogy nem vagyok azokkal a lányokkal túl jóban és attól félek,hogy attól,mert anyuék rávennék a suli igazgatóját,hogy felvegyék Őket a pontjaiktól függetlenül,attól még a képek ugyanúgy megmaradnának nekik,max. adnának nekem másolatokat és ennyi.

Talán ha később megint akarnak valamit,akkor újra elkezdenek zsarolni.


Mit tegyek?


Légyszi segítsetek,mert már tiszta depi vagyok.


14L


2011. okt. 16. 19:08
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez kamu kérdés volt.
2016. febr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 bodnar edit válasza:
76%
Azonnal szólj a szüleidnek! Hisz ők a szüleid, védelmezőid, megérdemlik, hogy őszinte legyél, hisz később is tudnak így majd segíteni a botladozásaidon! Rögvest rendőrség, ez komoly ügy, és minél tovább halogatod, annál jobban bonyolódik!Gyorsan tégy lépéseket, ha a további életed normálisan akarod élni! És az italodat most már tudod, bármikor bedrogozhatják, akár ha durvább dolgok történnek, akár teherbe is eshetsz!
2019. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
68%
Na?
2021. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
80%
10 eves kerdes.
2021. szept. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Háááátt...nem tudtuk meg a story végét...
2022. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Büdös nagy kamu az egész!
2023. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!