Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha már félek a...

Normális az ha már félek a barátomtól?

Figyelt kérdés

3éves kapcsolat és egyszerüen nem lehet vele vitázni.

Ha van valami van, eldurran az agya elkezd üvöltözni,de úgy,hogy zeng a ház,szétver vmit,elkezd lekezelően, csúnyán beszélni velem. Eltorzul az arca,örjöng,egész testében reszket(kb. fél órán keresztül),olyan mintha görcsbe lenne.ilyenkor megmozdulni se merek,csak remegve várom,hogy vége legyen.

Aztán hirtelen leáll,és iszonyat aranyos lesz megint.

Mert amúgy meg a legaranyosabb pasi akit csak ismerek,minden barátnőm irigykedik.Nagyon szeretem.

De már nem merek neki szólni semmiért,szabályosan rettegek tőle.Egyszerüen leirhatatlan milyen mikor elborul az agya,mint egy elmebeteg.

Amúgy ő is tudja,hogy ez nem jó,megigérte,hogy változtat,de pont az ellenkezője van,egyre durvábbak a kitörései.

Nem tudom mit tegyek.

Amúgy 21évesek vagyunk.


2011. okt. 18. 13:42
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Nem,az esetek nagy részébe velem is kedves négyszemközt is.

Inkább olyan mintha 2személyisége lenne,azegyik aranyos és kedves,törödő,gyengéd stb. de ha gond van átváltozik egy elmebeteggé.

2011. okt. 18. 16:22
 32/42 anonim ***** válasza:
ha az apja bántalmazta a feleségét, és a batátod ezt a példát látta, akkor mégnagyobb a valószínűsége, hogy nem csak ordítani, hanem később bántani is fog(nagymértékben függhet ettől), ha viszont csak ordibált vele, akkor nem valószínű. szal nézd, h volt-e agresszivitás.
2011. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Szélsőséges érzelmi/hangulatingadozásai vannak röviden. Ez egy lelki betegség tünete is lehet. Javaslok neki egy szakembert.
2011. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális. Az természetes, hogy egy kapcsolatban előfordulhatnak viták, nézeteltérések, de ha már rettegünk a másiktól, annak nincs értelme. Később még rosszabb lesz, az is elképzelhető, hogy egyszer úgy elborul az agya, hogy bántani fog.
2011. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
A NŐK AZ AGRESSZÍV FÉRFIAKAT SZERETIK, MERT AZOK !NÉHA! OLYAN ARANYOSAK TUDNAK LENNI.
2011. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Nem értelek...tökéletesen lefested és átlátod, hogy milyen ő (nárcisztikus, hatalommániás, stb.), és mégis vele vagy, pedig egy értelmes lány vagy! Hiába mondja, hogy téged soha sem bántana, amikor így elszáll az agya, nem tudja mérlegelni, hogy mit tesz, így ha nem is bántana tudatosan, ilyenkor simán előfordulhat, hogy mégis megüt! Hirtelen felindulásból BÁRMIT elkövethet. Szerintem húzd fel a nyúlcipőt, amíg nem késő, és lehetőleg ne közöld vele, hogy hová költözöl, és a telefonszámodat is változtasd meg.
2011. okt. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 13:50es...Bocsi, h csak most írok!Hát egyre rosszabbul, mivel semmit sem lát be ami az ő hibája, inkább bedühödik,és olyanokat vág a fejemhez, hogy kb. elsírom magam.Másnap persze azt mondja, hogy semmit sem gondolt komolyan, de én ezt nem hiszem.Néha megindul felém, remeg az idegtől, de még nem ütött meg, csak egyszer megrángatott.De bennem már érik a szakítás...
2011. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Úgysem fogod ott hagyni azt a "férfit", hiszen, mint mondod, másnap olyan aranyos.


Pfujjj

2011. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Hatalmas a baj nála, valószínűleg személyiségzavara van, de lehet, hogy még rosszabb, schizophrén, ami azt jelenti, hogy két énje van, az egyik az aranyos, kedves, a másik amikor dühkitörései vannak. Amikor aranyos, kedves, akkor biztosan azt mondja, hogy az a dühöngő nem is ő, hanem egy másik ember. Ha ezt mondja, akkor tuti schizophrén. Sürgősen pszichiátriai kezelésre szorul, valamint gyógyszerre. Nem hülyeségből mondom, olyan helyen dolgozom, ahol megfordulnak ilyen emberek, és ugyanilyen problémáik vannak. Valamint én is kifogtam egy ilyen pasit, majdnem hozzá is mentem, de amikor idekerültem dolgozni, rájöttem, hogy azonnal el kell hagyni, mert klinikai eset. Előbb-utóbb meg fog verni, ne várd meg! Azonnal szakíts vele, ha rám hallgatsz! 32/N
2011. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Csak az a gond, hogy az ilyen emberekkel a szakítás sokkal nehezebb, mint az együttélés...Nem egy fáklyásmenet és nagyon erősnek kell lennie a nőnek hogy kitartson a szakítási szándéka mellett. Sajnos ez nem úgy megy, hogy azt mondom, vége, befejeztem és a férfi beletörődve bólint és nem látom többet. Hát nem, akkor jön ki belőlük csak igazán az állat és a könyörgő stílus, felváltva. A kérdezőnek sok erőt kívánok, ha be akarja fejezni.
2011. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!