Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha már félek a...

Normális az ha már félek a barátomtól?

Figyelt kérdés

3éves kapcsolat és egyszerüen nem lehet vele vitázni.

Ha van valami van, eldurran az agya elkezd üvöltözni,de úgy,hogy zeng a ház,szétver vmit,elkezd lekezelően, csúnyán beszélni velem. Eltorzul az arca,örjöng,egész testében reszket(kb. fél órán keresztül),olyan mintha görcsbe lenne.ilyenkor megmozdulni se merek,csak remegve várom,hogy vége legyen.

Aztán hirtelen leáll,és iszonyat aranyos lesz megint.

Mert amúgy meg a legaranyosabb pasi akit csak ismerek,minden barátnőm irigykedik.Nagyon szeretem.

De már nem merek neki szólni semmiért,szabályosan rettegek tőle.Egyszerüen leirhatatlan milyen mikor elborul az agya,mint egy elmebeteg.

Amúgy ő is tudja,hogy ez nem jó,megigérte,hogy változtat,de pont az ellenkezője van,egyre durvábbak a kitörései.

Nem tudom mit tegyek.

Amúgy 21évesek vagyunk.


2011. okt. 18. 13:42
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Minden lánc olyan erős, mint a leggyengébb szeme, és minden személyiség olyan megbízható, mint a legrosszabb oldala.
2011. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a párod. De az én kereszt apám is ilyen dühöng, csapkod,káromkodik.De bármennyire is dühös embert soha nem ütne meg főleg nem kereszt anyumat vagy a lányukat...Pedig a lányuk igazán rosszaság...:)
2012. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!