Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha már félek a...

Normális az ha már félek a barátomtól?

Figyelt kérdés

3éves kapcsolat és egyszerüen nem lehet vele vitázni.

Ha van valami van, eldurran az agya elkezd üvöltözni,de úgy,hogy zeng a ház,szétver vmit,elkezd lekezelően, csúnyán beszélni velem. Eltorzul az arca,örjöng,egész testében reszket(kb. fél órán keresztül),olyan mintha görcsbe lenne.ilyenkor megmozdulni se merek,csak remegve várom,hogy vége legyen.

Aztán hirtelen leáll,és iszonyat aranyos lesz megint.

Mert amúgy meg a legaranyosabb pasi akit csak ismerek,minden barátnőm irigykedik.Nagyon szeretem.

De már nem merek neki szólni semmiért,szabályosan rettegek tőle.Egyszerüen leirhatatlan milyen mikor elborul az agya,mint egy elmebeteg.

Amúgy ő is tudja,hogy ez nem jó,megigérte,hogy változtat,de pont az ellenkezője van,egyre durvábbak a kitörései.

Nem tudom mit tegyek.

Amúgy 21évesek vagyunk.


2011. okt. 18. 13:42
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Csak tettlegességig ne fajuljon a dolog!!

Ha ennyi felesleges energiája van,hogy egy vita során tör-zúz...miért nem jár inkább konditerembe levezetni a feszkót??

2011. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Ami késik nem múlik! Lehet nem soká a kórházból fogsz ide írni, sírva, de már akkor késő lesz! A kutyámnak nem kéne ilyen fószer, üvöltsön az anyjával tudod!
2011. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

De mégis ha igy folytatja,nem hiszem,hogy egy évig kibirom még mellette.

Azt mondta engem soha nem ütne meg,de amikor reszketve,gyilkos tekintettel néz rám,akkor én se vagyok ebbe olyan biztos,különbe nem rettegnék,hogy mit fog csinálni.Meg látom,hogy néha alig birja visszafogni magát.Pl. felemeli a kezét,de aztán remegve egy idő után leengedi.

Köszönöm a válaszotokat,akkor jól gondoltam,hogy ez nagyon nem normális problémakezelés nála.

Abban biztos vagyok,hogy nem mellette fogom leélni az életem,ha ilyen marad.Boldog gyerekeket szeretnék majd.

Kondiba amúgy is akar menni,jó lenne ha attól javulna,igaz,hogy nem mozog sokat,bár sztem.nem csak attól ilyen.

2011. okt. 18. 14:06
 24/42 anonim ***** válasza:
48%
Ennyit akkor sem érne meg az ellátás, ha luxuskörülmények között tartana. Akkor inkább egy hajléktalanszálló.
2011. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Én tűrtem egy darabig az ilyen verbális kirohanásokat, de amikor szakítani akartam, egy pofon is elszállt, jött a fenyegetés és zsarolás, akkor befejeztem. Ennek már 4-5 hónapja, de máig nem fogta fel hogy vége, szerencsére részemről többet nincs bocsánat, nem kommunikálok vele.
2011. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

13:50

És Te,hogy birod ?:S

Am az én barátomnak is hatalmas az önbizalma,egoja, és szinte mindenkinél felsőbbrendünek képzeli magát.Igazi nárcisztikus személyiség és rettenetesen viseli a kritikát.

De épp ezért alapjáraton lehengerlő tud lenni.

2011. okt. 18. 14:11
 27/42 anonim ***** válasza:
a pasid családjában előfordul ilyen eset?
2011. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Igen az apja ugyanilyen,bár az még rosszabb.

Válás is lett belöle mikor még a barátom gyerek volt.

Ő meg mindenbe nagyon hasonlit az apjára.Egyre jobban.

2011. okt. 18. 14:27
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Na,látod!Nem esett messze az alma a fájától!Szerintem ez még rosszabb lesz!Hagyd a fenébe!Hiába utána aranyos meg kedves de,hogy ne merj ezek után szólni semmiért sem az durva.Barátnőm is ilyen férjjel van együtt csak ott van 2gyerek is.Nem szól inkább nehogy kapjon egyet.Az ő férje is így kezdte,sőt még sírt is utána aztán egy idő után jött a bántalmazás.Ezt te ne várd meg!
2011. okt. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem a barátaid előtt aranyos és négyszemközt elmebeteg?
2011. okt. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!