Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha már félek a...

Normális az ha már félek a barátomtól?

Figyelt kérdés

3éves kapcsolat és egyszerüen nem lehet vele vitázni.

Ha van valami van, eldurran az agya elkezd üvöltözni,de úgy,hogy zeng a ház,szétver vmit,elkezd lekezelően, csúnyán beszélni velem. Eltorzul az arca,örjöng,egész testében reszket(kb. fél órán keresztül),olyan mintha görcsbe lenne.ilyenkor megmozdulni se merek,csak remegve várom,hogy vége legyen.

Aztán hirtelen leáll,és iszonyat aranyos lesz megint.

Mert amúgy meg a legaranyosabb pasi akit csak ismerek,minden barátnőm irigykedik.Nagyon szeretem.

De már nem merek neki szólni semmiért,szabályosan rettegek tőle.Egyszerüen leirhatatlan milyen mikor elborul az agya,mint egy elmebeteg.

Amúgy ő is tudja,hogy ez nem jó,megigérte,hogy változtat,de pont az ellenkezője van,egyre durvábbak a kitörései.

Nem tudom mit tegyek.

Amúgy 21évesek vagyunk.


2011. okt. 18. 13:42
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Így nem lehet élni! Durva, hogy semmiért sem lehet Neki szólni! A végén már abszolút nem fog tudni uralkodni magán, és akkor átcsap fizikai bántalmazásba! Hidd el vannak még aranyos pasik, nem Ő az egyetlen!
2011. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
82%

Hogy lenne már normális????

Szétver valamit, szerinted az normális, meg üvölt azzal, akit szeret meg lealázóan beszél veled???? NEM NORMÁLIS! Menekülj amíg tudsz. Tönkre fog tenni, ha vele maradsz, és azt fogod hinni, hogy te egy alantas féreg vagy, és örülsz, ha nem ver meg. Tartsd magad annyira, hogy NEM EZT ÉRDEMLED!

2011. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem fog megváltozni. Szakíts vele!

Most jön majd, hogy: de szeretem. Akkor meg tűrj. Téma lezárva. 22F

2011. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez teljesen normális. Mármint az, hogy ha van egy idióta férfi, mellette egy idióta nő, aki elnézi azt is, ha szétveri a fejét minden nap, mert egyébként aranyos.
2011. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
68%

Elküldeném heti 3szor kondizni, hogy ott vezesse le a feszültséget. Vagy menjen heti 1szer szórakozni a barátaival

Aztán megbeszélném vele, hogy próbáljon változtatni, mert ez így nem oké.

Nem lehet, hogy a munkája miatt stresszes és így vezeti le/rajtad?

Nálunk is a férjem, hogy ha nagy a felelősség rajta a munka miatt, akkor képes veszekedni mindenen. Én olyankor egyedül hagyom, had "hisztizze ki magát" Aztán elé teszem a vacsit és teli gyomorral bocsánatot kér :)

De mondom, nálunk bevált a kondizós megoldás.

2011. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg te ugyanolyan "hülye" vagy, ha ezt eltűröd és nem szakítasz vele. Mindig sírtok, hogy a barátom ilyen meg olyan... Nem sírni kell, hanem cselekedni.
2011. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ, mit értesz normális alatt?


Ha úgy érted, hogy sok ilyen van, ez nem nagyon kirívó, akkor normális. Sok ilyen van, sajnos, ez nem nagyon kirívó.


Ettől még nem kell neked beletörődnöd ebbe. Ott is hagyhatod, ahogy mások ajánlották, vagy megpróbálhatsz segíteni is neki, hiszen szüksége lenne rá, hogy segítsenek neki. A kérdés, hogy kéri-e, vagy legalább fogadja-e az ilyen segítséget, illetve te alkalmas vagy-e arra, hogy add ezt? Valami lelki problémája biztosan van, amitől így viselkedik, és ezt önismerettel lehet előbb pontosítani, majd, ha megvan a hozzá szükséges akarat is, gyógyítani. Senki sem tökéletes, neki ez jutott, ám még fiatal, túljuthat rajta. Ezt előre megmondani képtelenség.

2011. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
52%

Enyém is ilyen, mondjuk nem szokott szétverni semmit, egyszer fordult csak elő, hogy belerúgott a székbe, aztán annyira fájt neki hogy abbahagyta az üvöltözést. Azaz inkább a lába miatt ordított :-D


Én olyankor simán ott szoktam hagyni. Mondjuk a sport rajta is segített, ott levezette a feszültséget.


Féltem tőle én is, de rájöttem, hogy tulajdonképpen a saját önbizalomhiánya miatt kiabál és azért, mert nincs másmilyen védekezési módszere.

2011. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Egy hajszál választ már csak el attól,hogy ütni is fog!
2011. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy szakitanom kénne.Amúgy már erőteljesen kezdek is belöle kiábrándulni az ilyenek miatt.De per pill (kb.egy évig még),eléggé kiszogáltatott helyzetbe vagyok.Mert ha nem mukkanok meg még mindig ezerszer nyugisabb helyen vagyok,mint otthon.Még 1évem van hátra a suliból,addig dolgozni,elkötözni nem tudok.
2011. okt. 18. 13:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!