Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha rájönnétek,...

Mit tennétek, ha rájönnétek, a férjetek próbálkozik egy kolléganőjénél (persze azt állítja, csak barátok), és ti otthon vagytok a 2 hőnapos bébivel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 07:11
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
73%

"Semmit, eleve meg sem házasodnék soha. Nem tudom, hogy képesek elhinni emberek, hogy majd 30 évig csak velük lesz a párjuk együtt, na persze. Pl. a férfiak legalább 30%-a már a házasság első évében megcsalja a párját."


Sajnálom, hogy ilyen szegény vagy érzelmileg, és mindenkiben csak a rossz indulatot látod (ez esetben a saját pasidban). Létezik olyan férfi, aki nem csalja meg a feleségét (és ilyen nő is), ha nem hiszed, nyugodtan irígykedj...


Kérdező:

- Beszélgess el a férjeddel, hogy tudja, milyen nehéz neked otthon a babával, és te is szívesen flörtölgetnél, ha lenne időd...

- Ha csak kitaláció, ne gyötörd magad rajta. Inkább járj utána, hogy igaz-e.

2011. okt. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
11%

"Sajnálom, hogy ilyen szegény vagy érzelmileg, és mindenkiben csak a rossz indulatot látod (ez esetben a saját pasidban). Létezik olyan férfi, aki nem csalja meg a feleségét (és ilyen nő is), ha nem hiszed, nyugodtan irígykedj... "


Rosszindulat,nem rossz indulat, irigykedj, nem irígykedj.

Aki szerint hülyeség, az irigykedik ?:D. Mire irigykedek mégis? De mit várok egy olyasvalakitől, aki írni se tud rendesen. Aki nem hisz a házasságban, az szegény érzelmileg ?:D. Te nagyon buta vagy.

2011. okt. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
83%

07:52-nek


"Igen, csak ugye házasságnál örök hűséget fogadsz, és tovább tartanak, mint egy sima kapcsolat. Nem írtam sehol, hogy párkapcsolatban nem lehet megcsalni a másikat, csak ugye házasság előtt fogadalmat tesznek."


Itt nem arról szól a dolog, hogy meddig tart a kapcsolat, már ne is haragudj. Ez arról szól, hogy _van rá némi esély_ hogy az egyik fél megcsalja a másikat. Ennyi. Nem kell ennél jobban belemenni. Ez kapcsolatban is szörnyű és gerinctelen. Neked fogadalom kell a hűséghez? Akkor nagyon el vagy tévedve :) Nem attól szörnyű ez a szituáció, hogy valaha fogadalmat tettek egymásnak a hűség tekintetében. Hanem attól, hogy ez megcsalás. És attól, hogy ha igaz, akkor a ffi nem is gondol a párjára, a gyerekére, csak magára. ehhez ismétlem, nem kell házasnak lenni, semillyen pluszt nem ad az elítélhetőségéhez az, hogy házasok. Ha együttélnének, akkor is pont ugyanannyira lenne egy ilyen tett elítélendő és szörnyű.

2011. okt. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, én is szültem már kétszer. Tudom, hogy mennyire meg tud bolondulni az ember lánya a fáradtság, a hormonok, meg még ki tudja, mi miatt. Biztos, hogy próbálkozik nála? Honnan tudod ezt?
2011. okt. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
23%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:04


Mennyire kell lebutítani egy választ, hogy felfogd ?:)

Hol írtam, hogy csak az eskü miatt vagyok/ lennék csak hűséges. Érdekes, eddig nem voltam házas- nem is leszek- mégsem csaltam meg senkit. A többség megcsalja egymást, hidd el. És engem nem csaltak meg, nem vagyok elvált, az ilyen rossztapasztalatodvan maszlagok most nem fognak bejönni. Aki nem is csalja meg a másikat, annak is vannak/ voltak flörtjei stb. a házastárs mellett. Menj fel bármelyik csetre pl. házas emberek simán flörtölgetnek, levelezgetnek a házastárs háta mögött, sokszor a megcsalásig is eljutnak. Ti most tényleg azt hiszitek, hogy ha már elmúlt a szenvedély, szerelem, akkor marad a szeretet, és a másik nem vágyik szenvedélyre ?:D Nevetséges. Álomvilágban éltek. De mondom, egyszerűbb lepontozgatni, mint megerőltetni magatokat néha, és gondolkodni kicsit. Tudom, a gondolkodás nem a nők asztala, de azért mégis kéne kicsit.:D

2011. okt. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
95%

ohohoh.... megint egy okos férfi... hát kérte valaki, hogy megházasodj??? kérte valaki, hogy csinálj gyereket???

nem az volt a kérdés, hogy te meg akarsz-e házasodni.... szerintem a kutyát sem érdekli, hogy te hűséges vagy-e.... sőt a barom hím-soviniszta dumád sem érdekel senkit.... "tudom, a gondolkodás nem a nők asztala" na az ilyen dumákból látszik mekkora gyökér vagy. Ráadásul offolsz folyamatosan.


Kérdező: milyen jelek alapján gondolod, hogy próbálkozik? másképp viselkedik veled?

2011. okt. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
6%

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:34


Ne legyél ideges, Kicsim:). Jaj, nekem nem szabad eltérni kicsit a tárgytól, de az oké,hogy te barmozol, ugye ?:). Köszönöm, pont az ilyenekről beszéltem, mint te. Most jön a hiszti :D

2011. okt. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
90%

:) nem jön a hiszti, annyira nem érdekel a dolog... de szerintem hagyjuk, úgysem tudjuk meggyőzni egymást

egyébként, csak mondom, nekem egészen addig nem volt bajom veled, amíg el nem kezdted általánosságban fikázni a nőket. de mindegy, gondolj amit akarsz... nekem is megvan a saját véleményem.

2011. okt. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
63%

Elég gáz, hogy itt "marakodtok" egy férfitől meg főleg érdekes, hogy hisztizik, mint egy nő :-))))


Lehet, hogy senki nem hűséges a párjához, bár ezt azért kétlem, de mindenesetre gusztustalan, hogy flörtölget máshol amikor ilyen pici babája van, kivéve ha ő nem is akart gyereket, mert ilyen is van.

Elég gáz, ha félrelép az akivel összekötötted az életedet, ha van papír, ha nincs, de így?? Az asszonynak az ő pár hónapos pici babája mellett hogy lesz ideje a szenvedélyt keresni? Vagy az csak a férfiaknak jár akkor? :-)

2011. okt. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
65%
mit tennék ilyen esetben a férjemmel? kitépném a tökeit és ledugnám a torkán... többet garantáltan nem próbálkozni senkinél sem.
2011. okt. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!