Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha rájönnétek,...

Mit tennétek, ha rájönnétek, a férjetek próbálkozik egy kolléganőjénél (persze azt állítja, csak barátok), és ti otthon vagytok a 2 hőnapos bébivel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 07:11
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
12%
És még annyit, hogy az első oldalra írt valaki- vszínűleg férfi-, és arra,amit írt, senki nem válaszolt, viszont gyorsan lepontozták őt is:) Annyira gyerekesek vagytok. Mint valami 12 éves hisztis libák, elnézést, hogy azt vártam, majd megértitek, amit írok :D
2011. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
20%
Mégis miért tenne ezt egy friss apa? Semmiért. Valaki keveri a sz*rt és valószínűleg szét akar választani titeket.
2011. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
27%

14:57

A helyesírási dilid miatt sza.. az életed:))

"Ez ide írók" Talán az ideírók:)) meg kellene tanulnod a névelő használatát:))

2011. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
24%

"

A helyesírási dilid miatt sza.. az életed:))

"Ez ide írók" Talán az ideírók:)) meg kellene tanulnod a névelő használatát:))"


Elírásról hallottál már?:). Az 'ez' mutató névmás, nem névelő, de ez se zavarjon. Ki mondta,h a sz@r az életem? Már pszichológusnak is képzeled magad? Most te kötözködsz, akkor neked is szar az életed? Istenem, buta vagy, mint a föld. Ne erőlködj, mert be fogsz kakilni:P

2011. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
16%
-a
2011. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
58%

Röhögünk itt mint rajtad az eddigi beírásokból. Fura, hogy mindenki leszólt téged és nem engem.

Elírni meg csak neked lehet a többiek akiknek beszóltál a helyesírásuk miatt meg a hü…ék:))

Irkálhatsz nem méltatunk több válaszra, szánalomra méltó vagy és személyeskedő. PITI vagy:) Nem olvasom el tovább a hozzászólásaid.

2011. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
19%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:12


Mind röhögtök rajtam, ti ketten mind ?:D.Tudod, van elírás is, de te pl. 2x hosszú i-vel írtad, hogy irigység:). Az is elírás, ugye?:). Csak én személyeskedem? Lássuk csak, ti minek neveztetek eddig? De az ugye nem személyeskedés. Csak ha én csinálom. Egyszerű vagy, mint faék, kicsikém. Hiszti után sértődés, értem.:D Akkor bye.

2011. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem mindenki szégyellhetné magát, amiért itt veszekszik, és nem a kérdésre válaszol.Kétségbe van esve a kérdező, ti meg itt marakodtok!Gratulálok.Ez a 44%-os látszik, hogy csak cukkol mindenkit, nem véletlenül ennyi a %-a!!!Gratulálok mindenkinek aki besz.opta a h.ülyeségét, ez is titeket minősít.Miért nem mentek valami dühöngő fórumra, és eresztitek ki ami bennetek van.

Ez nem az az oldal, és már unom mindenhol a hajba kapásokat olvasni, a sok idióta miatt!!!

Még mielőtt leoltana valaki, pár válasszal feljebb már válaszoltam a kérdezőnek!!

2011. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
97%

14:57-nek


Pont az ilyen felfogású ffiak (és nők) miatt tartanak ott a kapcsolatok, ahol.

A hűség egy döntés kérdése. Ha te már most úgy döntesz, hogy hosszútávon (10-15-20-30 év távlatában) nincs ember a földön, aki hűséges és szerető volna, akkor te sem leszel az. Magadat és a viselkedésedet próbálod felmenteni. És pont te és a te kapcsolataid fognak úgy járni, ahogy te itt most megjósoltad: szakítással, megcsalással, válással. Ez egy önbeteljesítő viselkedés és felfogás, ami persze azt fogja eredményezni, hogy méginkább meg leszel győződve a tévhitedről.

Az én családom sem divat a családtagjaink megcsalása, elhagyása, lecserélése. És a férjem családjában sem.

Mindketten úgy választottunk, hogy fel tudtuk mérni, hogy összeillünk és szenvedély nélkül is szeretni tudjuk egymást, ha majd úgy hozza az élet. A többi pedig már leginkább gerinc és elvek kérdése. Minden párnak tisztában kell lennie azzal, hogyha tartósan egymást választják, akkor az felelősséggel is jár a másik érezlmi életéért. Az akkor már nem úgy működik, hogy azt csinálok, ami nekem tetszik. Hogy sodródok az élettel, és ha jön egy vonzó ellenkező nemű, akkor majd meglátom mit hoz az élet. Tudatosan és felelősen kell ilyenkor kezelni az ilyen helyzeteket. Pláne, ha gyerek is van! Onnatól a két szülőnek már nem az a feladata (persze tudom a mai "egyszer élünk, nekem minden jár, jár a szenvedély, a napi x-szeri szex, az összes pénz, stb." "szellemiség" mást diktál), hogy vad szenvedélyt keressen, és ha úgy adódik, akkor emiatt felrúgja a gyerek érzelmeinek az alapját: a családi életet. (Más az, ha a valamelyik fél bántalmazza akárhogyan a másikat vagy a gyereket). Ha valakinek gyerek van, akkor az lenne a normális, hogy elsősorban a gyerek boldogságával törődik! Az pedig csak dajkamese, hogy a gyereknek is jobb, ha a szülő boldog. Frászt! Ő elveszti az egyik szülőjét, végignézi az elhagyott szülő vergődését, a két szülő öldöklését, stb. Egy esetben lehet megkönnyebbülés a gyereknek, ha bántalmazásról van szó.


Szóval, vagy megváltozik a hozzáállásod, vagy a saját jóslataid áldozata leszel, és sosem tapasztalod meg azt, hogy lehet másképp is élni!

2011. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Utolsó korrekten megfogalmaztad, és örülök, hogy van még ilyen felfogású.
2011. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!