Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha rájönnétek,...

Mit tennétek, ha rájönnétek, a férjetek próbálkozik egy kolléganőjénél (persze azt állítja, csak barátok), és ti otthon vagytok a 2 hőnapos bébivel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 07:11
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Történt azóta valami?Mesélj!Jutottatok valamire?Vagy beszéltél a pároddal?

2011. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
A férjemnek elmondtam amit tudok,de előtte tettem utalásokat,hátha magától igazat mond pl arról,hogy vasárnap mit is csinált túlóra helyett,de kamuzott utolsó vérig. Aztán elmondtam hogy tudom,hol volt. Azt állítja hogy nem akár a lánytól semmit.Hogy csak nagyon jól tud vele beszélgetni és csak kicsit szabad akart lenni azért mentek el meginni valamit. Írtam a lánynak mail-t és írta hogy nagyon kedveli a páromat és szerinte párom részéről is csak ennyi van. A lánynak van most egy komoly kapcsol
2011. okt. 28. 18:19
 43/46 A kérdező kommentje:
...kapcsolata. Szerintem férjem nem mondana nemet ha a lány akarna tőle valamit.Párom azt állítja hogy főleg miattam akar vonzóbb lenni,de én ezt nem hiszem el.Kicsit jobban odafigyelünk most egymásra.Szex is jobb,és igy nekem is több kedvem van hozzá.Mondhatnám,hogy happy and van,de ahhoz nem vagyok elég naív. Lehet hogy igaz minden amit párom mondott.Lehet hogy kamu,nem akarok most egy ideig foglalkozni ezzel. Köszi az érdeklődést.
2011. okt. 28. 18:38
 44/46 anonim válasza:

Szia, már elég régi kérdés, de azért megkérdem..

Mi történt azóta? Elolvastam az összes választ, és érdekel mi lett veletek..

2018. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon rossz vilt már a kapcsolatunk, a ferjem flortolgetett egy nővel, akivel aztan joval kesobb ossze is jöttek. De en mar előtte elkuldtem ot es lett masik parkapcsolatom,ami 2 es fél evig tartott, aztan pedig, 2 eve megismertem a mostani páromat, akirol ugy erzem, hogy boldogok lehetunk akár eletunk vegeig, mert hasonloak vagyunk sok dologban. A ferjemet pedig sztem csak kihasznalja a baratnoje, de az ő dolguk. Kislanyom miatt tartjuk a kapcsolatot, de csak amennyire muszaj.
2018. máj. 24. 12:54
 46/46 anonim ***** válasza:
2%
Huh! Több kapcsokat is cirka 5 év alatt, oldaladdal a uradtól kapott pujával :D Nem tudol nő lenni, górnak el a csávók, vernélek agyon a urad helyibe.
2019. jan. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!