Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha rájönnétek,...

Mit tennétek, ha rájönnétek, a férjetek próbálkozik egy kolléganőjénél (persze azt állítja, csak barátok), és ti otthon vagytok a 2 hőnapos bébivel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 07:11
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
64%

08:02

"Semmit, eleve meg sem házasodnék soha. Nem tudom, hogy képesek elhinni emberek, hogy majd 30 évig csak velük lesz a párjuk együtt, na persze. Pl. a férfiak legalább 30%-a már a házasság első évében megcsalja a párját."


Nagyon sajnálatra méltó vagy ha így gondolod.

Bizonyára megvan erre az okod, de ez a te szomorú történeted.

25 éve élek a férjemmel szeretetben megcsalás nélkül. A fiam 8 éve szinte gyerekkora óta él a párjával és jövőre tervezik az esküvőt. A lányom 5 éve él boldog házasságban. És képzeld el senki nem csal senkit. Nálunk ez a divat.

Az is elég piti rád nézve, hogy a másik beíró helyesírását kritizálod kínodban.


Kedves kérdező nagyon elhallgattál. Több kérdés is érkezett és nem válaszolsz. Miből gondolod, hogy a férjed a kolléganő körül legyeskedik.

A házasság előtt ti nem beszélgetettek milyen a mentalitása ezekkel a dolgokkal kapcsolatba?

2011. okt. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Az az érdekes,hogy ő akarta jobban a babát,erre most meg kell kérnem,hogy a babával is foglalkozzon,mert amúgy munka után egész du. facebookozik,vagy festeget. Tudom,hogy gusztustalan dolog,de megnéztem a facebook-ját,ilyet már nagyon rég csináltam,mert nagy nehezen elkezdtem megbízni benne,csak most fura volt,hogy hirtelen fodrászhoz ment,szexisen akar öltözni,elkezdett gyúrni,megkérdezi tőlem,hogy szerintem az emberek alapból monogámak-e(a nemleges válasz felmenti,ha hűtlen,hiszen akkor nem ő a hibás,hanem az emberiség) Vasárnap "túlórázott" és zavaros volt a válasz. És mikor megnéztem facebookon,kiderült,barátkozik az egyik kolleginával,aki kedveli őt,de egyenlőre nem akar semmit. Ilyet írt neki a férjem:Szerelmes vagyok a hangodba.

Kiderült,hogy vasárnap a lánnyal találkozott,kettesben ültek be meginni valamit. Fontos volt neki tudni,hogy a lány a hosszú hajú fiúkat szereti-e jobban(nyilván rájött,hogy feleslegesen vágatta le a haját). Róla ingyen festett képet,de ezt nekem "elfelejtette" mondani. A legjobb haverja is fizetett a portréjáért,akkor a lány miért nem?Pedig nem kérte ingyen,de a férjem felajánlotta neki,és kérte,hogy ne mondja el senkinek. Sokszor kezdeményezi a chat-et köztük a férjem.Nyugtatgatja a lányt,hogy ne izguljon,nem akarja felszedni,csak kedveli. Az a baj,hogy én ezt a dumát ismerem.Az az eredménye,hogy a lány elgondolkodik,vajon miért nem akarja felszedni,és ő akar majd többet. Ez a férjem technikája.A legrosszabb,hogy érzem,hogy nem csak dugni akarja,hanem érzelmi viszonyt.Gondolkodom,hogy el kéne hagyni,de pici babával ez nem olyan egyszerű,meg rokonokkal sem vagyok nagyon ellátva,akik segítenének pl szállás ügyben.Azt sem akarom,hogy bubum apa nélkül nőjön fel,de azt sem,hogy boldogtalan,feszült légkörben.

2011. okt. 20. 09:47
 23/46 A kérdező kommentje:
ja,és próbáltuk a szexet pár napja(mert gondolom,míg nem kapja meg a másik csajt,addig jó vagyok én is,ja és az a lány persze vékony,én meg felszedtem kb 10 kilót,de míg szoptatok nem tudom leadni gyorsan)de nekem fájt a gátnál,szúrt,pedig próbálkoztunk egy ideig,tehát ne azonnal küldtem el,hanem ő mondta egy idő után,hogy ez így nem jó. Tehát csak még egy kis türelem kellene.Persze amúgy sem szexelek sokat,de nem gondolom,hogy sok fehérmájú csaj van aki ki tudja elégíteni a pasik igényeit
2011. okt. 20. 09:56
 24/46 anonim ***** válasza:
88%

Basszus!!

Férjed egy eredeti idióta.Illetve ő is az a fajta, aki úgy érzi mivel gyereke született, meg fosztják a szabadságától.Nagyon sok férfinak tényleg trauma egy gyermek, nagy változás nekik, amit nehéz feldolgozni.

Én kiteríteném a lapjaimat, lesz ami lesz!Akár még a nővel is beszélnék..hát ha.

Mindenképp üljetek le beszélni...

2011. okt. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
79%

Én megismerném első körbe a kolléganőjét.

Nem tudom, ismered-e a többi kollégáját, de én pl tök jóban vagyok velük. És amikor egy új kolléganő jött, és szemet vetett a férjemnek, ők szóltak nekem is, és az új nőnek is, hogy tilos a pálya.

Ne támadd le a férjed, mert csak felhívod a nőre a figyelmét.

2011. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
22%

"Nagyon sajnálatra méltó vagy ha így gondolod.

Bizonyára megvan erre az okod, de ez a te szomorú történeted.

25 éve élek a férjemmel szeretetben megcsalás nélkül. A fiam 8 éve szinte gyerekkora óta él a párjával és jövőre tervezik az esküvőt. A lányom 5 éve él boldog házasságban. És képzeld el senki nem csal senkit. Nálunk ez a divat.

Az is elég piti rád nézve, hogy a másik beíró helyesírását kritizálod kínodban. "


Piti dolog, hogy ha gyökérnek nevez vki, utána leírom neki, hogy talán először tanuljon meg írni? Téged sem az eszedért szeretnek. De ugye mást legyökerezeni nem piti dolog?:D.Ja, vagy az okés, mert nő csinálta? Honnan tudod, hogy a férjed nem csalt meg, vagy nem flörtölt mással? Megkérdezted tőle, vagy mi?:D. Semmi gond, nektek nőknek elég, ha jól néztek ki, nem várunk el tőletek gondolkodást :DD. A lányod házasságára meg majd visszatérünk 10 év múlva.

2011. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
57%

Miért? Milyen helyesírási hibát is vétettem? Szerintem a gyökér szó nyelvtanilag helyesen volt leírva...

ja hogy te lehülyézhetsz itt mindenkit? de ha téged nevez valaki bunkónak meg gyökérnek az sérti a férfiegódat ugye?

Fröcsög belőled a rosszindulat mindenki irányába, folyamatosan lealacsonyítóan beszélsz a női nemről általánosságban, és azt várod, hogy bárki egyetértsen veled? Ne offolj már itt folyton légyszíves.

2011. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
83%
Így már értem. Én összepakolnám a cuccait, amíg dolgozik, és kitenném az ajtó elé azzal, hogy menjen és szórakozza ki magát a hölggyel. Nem mennék el a babával, menjen ő, ha erre van szüksége. Szerintem nem fog elmenni. Ha marad, leülnék vele és átbeszélném a dolgot, ha megy, menjen, beadnám a válópert. Te tudod, hogy fog e változni, érdemes e harcolni érte.
2011. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
29%

11:45

Vagy férfi vagy, vagy beteg nő:))

Igaza van az utánam szólónak veled kapcsolatban.

Neked a kis agyacskádban csak a megcsalásos fazon létezik, törölhetetlenül.

El sem tudod képzelni, hogy van ilyen család is akiknek ez a felfogása a neveltetése.:))

Te tényleg soha nem fogod tudni, hogy megcsaltak-e vagy sem ezért vagy szegény, szánalomra méltó.Ezt egy igazi nő,férfi tudja eltudnám neked mesélni honnan, csak előbb orvosra lenne szükséged, aki a frusztrációdat törli.

A gyerekeim társai is ilyen családből jöttek képzeld, és ha belegebedsz akkor is 70 év múlva is ezt hallanád róluk.

És tényleg most én is úgy érzem mint a szegény kérdező írta irígy is vagy:)) A beírásod 0% meg megmutat mindent.

2011. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
12%

Kis agyacskád neked van, kisanyám :) Ez mióta neveltetés kérdése? A gondolkodás nem megy, oké, nézd már meg statisztikákat, mennyi a válások és megcsalások száma.

Miért nem fogom megtudni, hogy megcsaltak-e? hm? Orvosra, mert ezt gondolom a házasságról ? Ennyi? Ezek az érveid ?:D. O%, és?:) Ez ide írók sztem több mint 90%-a nő. Nézd meg az olyan kérdéseket, ahol nők vannak, és valaki (egy férfi) eltérő véleményem van, akkor rögtön lepontozzák, és elkezdenek hisztizni.:D. Érdekes, ezt már több férfi is leírta ezen az oldalon. Valahogy a politika és a többi olyan témában, ahol férfiak vannak, nem nagyon foglalkoznak ezzel. Ez megint a szellemi szintedet mutatja:).

„Ezt egy igazi nő,férfi tudja eltudnám neked mesélni honnan, csak előbb orvosra lenne szükséged, aki a frusztrációdat törli. „

Ennek mondatnak meg semmi értelme. Azt meg sem említem, hogy EL TUDNÁM.:P

Akkor most megint megkérdezem: azért vagyok frusztrált, mert ezt gondolom a házasságról? Lehet, hogy az értelmező szótárt is tanulmányoznod kellene a helyesírási mellett, mert nem vagyok benne biztos, hogy tudod, mit jelent a szó.

2011. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!