Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elnyomni magamba...

Hogyan tudnám elnyomni magamban a vágyat?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és mostanában elég gyakran "hiányérzetem van". Nincsen kapcsolatom, és hiányzik az, hogy egy férfi legyen mellettem. Nem is elsősorban a szexuális részére gondolok a dolognak(persze hozzá tartozik) de sokszor olyan jól esne akár csak egy ölelés, vagy egy érintés. Próbálok nem gondolni rá, de mostanában gyakran eszembe jut.
2011. okt. 20. 20:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ne akarj mindenáron ismerkedni! Ha nem erőlteted,akkor hamarabb találsz valakit. Igaz,hogy ma a legtöbben csak rövid kalandra vágynak. Nem sok fiú szereti a komoly nőket.
2011. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igazából ezért is tettem fel a kérdést, én nem akarok mindenáron ismerkedni, nem úgy indulok el egy-egy buliba mondjuk, hogy nekem ma feltétlenül össze kell szednem valakit, nem keresem görcsösen, épp azért kérdeztem, hogy hogyan tudnám addigis elfojtani a vágyat? Mert a vágy bennem van, nem tudok nem gondolni rá. Pedig néha jó lenne.
2011. okt. 20. 20:44
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, csak én valamivel idősebb és fiú vagyok. Heti szinten eljárok szórakozni viszonylag kulturált helyekre, de mindent ellepnek a szolizott, vastagon vakolt, igénytelenül k*rvásan öltözött parti/plázacicák. Az egyetemre is rendesen bejárok, és semmi. Amúgy vannak bőven normális lányok, csak mind párkapcsolatban, az pedig hab a tortán, hogy jó részük utolsó, suttyó parasztokkal van már évek óta, akiknek bármit lenyelnek...

Azt is le merem fogadni, hogy amikor bedurvul az egyetem a közelgő vizsgák miatt (és az embernek semmire sem lesz ideje), akkor fog összefutni egy nagyon kedves, szép, okos stb. ellenkező nemű egyeddel, aki nem foglalt (ilyen téren Murphy törvényei nagyon jól működnek).


A 20:28-asra (magamból és a baráti körömből kiindulva) pedig csak annyit mondanék, hogy a fiúk jó része (szerintem 70-80%) komoly kapcsolatot keres, viszont a maradék 20-30% "valakit egy estére meg akarok dönteni" tobzódik a szórakozóhelyeken (ott már kb. 50-50% az arány), és ők egy este akár 10-15 lánynál is bepróbálkoznak, míg a "normálisabbja" 1-2 próbálkozás után feladja arra a napra/hétre, így nem csoda, hogy a lányoknak az jön le, hogy a fiúk nem akarnak semmi komolyat (mivel jóval nagyobb eséllyel futnak bele az 1 éjszakát akarókkal)...

2011. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
segíts magadon Isten is megsegít, az az alap. de hogy kevésbé troll választ is adjak. sportolj! a sport jó mert fizikálisan lefáraszt, kikapcsol és nem utolsó sorban endorfin-endorfin-endorfin!
2011. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én is azt akartam kérdezni, honnan tudod hogy ki hány éjszakát szeretne veled eltölteni?

Szerintem sem MINDENKI azt akarja. Ismerkedj, légy laza, kialakul majd, és eljön a szerelem is!

2011. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

A sport jó ötlet, bár heti rendszerességgel futok, de lehet akkor gyakrabban teszem majd.

Valaki kérdezte, hogy honnan tudom, hogy csak 1 éjszakára kellenék. Azért jelentettem ezt így ki, mert ezek a srácok nem árulnak zsákbamacskát, konkrétan megmondják, hogy csak szex egy éjszakára és ennyi, meg egyetemen is, rengetegen odajönnek hozzám, és felvetik az ötletet, hogy mi lenne, ha szexkapcsolat lenne közöttünk, mert nekik egyébként van otthon barátnőjük, csak hát 2 hetente tudnak hazajárni, és arra gondoltak, hogy hát 10 napot mégsem bírnak ki szex nélkül, ezért addig használnának engem, majd minden második hétvégén a barátnőjük lenne a soros. És mikor mondom, hogy bocsi, de nem gondolom hogy velem kellene csalnod a barátnődet, akkor nem érti hogy nekem mi a bajom az ötletével. És nem egy ember keresett meg ezzel a szöveggel. De egyébként nem szeretnék általánosítani, szerintem csak szimplán peches vagyok.

2011. okt. 20. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!