Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz ha féltékeny...

Szerintetek rossz ha féltékeny vagyok a férjemre? 25/N

Figyelt kérdés

A 4 éves kislányunk sokkal jobban szereti az apját mint engem, pedig én is megteszek érte mindent.


Sokszor akar velünk aludni de akkor is az apjához bújik, a saját ágyában meg csak úgy tud elaludni ha adok neki egy polót apától és azzal alszik.

Nekem ritkán rajzol valamit, de apának majdnem mindennap.


Kicsit azért rosszul esik nekem ,hogy sokkal jobban szereti apát mint engem.


2011. okt. 22. 21:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt érzem,de nekem kisfiam van és ő még csak 1,5 éves:(
2011. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nálunk a fiamnak is volt ilyen korszaka, hogy apa volt a minden. Aztán ezt kinőtte, vagy nem is tudom hogyan fogalmazzak. Most már nagyjából egyformán kötődik mindkettőnkhöz.
2011. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám ugyanilyen a mai napig mint te, beképzeli, hogy apát jobban szeretem pedig csak más a viszonyunk. Állj le ezzel most, engem az őrületbe kerget, hogy a mai napig apával rivalizál...
2011. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
a kislány viselkedése mindenképpen aggodalomra ad okod. amerikai és nyugat-európai kutatók megfigyelték (pl. C. Walter et al 1997, G. Ferguson, 2001, J. Kieger, 2007), hogy azok a kislányok, akik 5 éves koruk előtt édesapjukat feltűnő mértékben figyelmük középpontjába helyezték (ahogy a kérdező leírta: rajzok, ölelés, stb..) későbbi életük során erőszakos bűncselekmények elkövetésére inkább váltak hajlamossá. bár ebben a korban ez problémát nem jelent (közvetlen módon), tudósok mégis azt tanácsolják, hogy a szülők legyenek figyelemmel bizonyos erőszakra utaló jelek felbukkanásánál. ezek a jelek rendszerint 8-9 éves kor felett jelentkeznek. a kérdező édesanyát talán valamennyire megnyugtathatja, hogy egy több évtizeden át tartó megfigyeléssorozat (B. Burnansky et al 1978 III/4, New Scientist) úgy találta, hogy a leírthoz hasonlóan viselkedő leánygyermekek 35. életévüket elérve 18% hajlamosságot mutatnak erőszakos bűncselekmények elkövetésére. ez az arány bár magas (a normál populációnál csupán 6%), mégis kevesebb, mint ötöde a teljes női populációra vetítve.
2011. okt. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a lányok apásabbak dolog sztereotípia. Én kimondottan anyás voltam, mert anyám sokkal bensőségesebb érzelmi kapcsolatot alakított ki velem, sokkal kedvesebb, odaadóbb volt hozzám mint az apám. Apámat is szerettem és szeretem, de mai napig az anyámhoz húzok jobban.


25 N

2011. okt. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok és szívesen játszottam apukámmal mikor kicsike voltam, vele lehetett verekedni (persze ahogy egy gyerekkel lehet :) de szerintem egyebekben inkább anyás voltam. Nekem is bensőségesebb viszonyom volt anyukámmal. :) És én is mondtam ilyet, hogy apukám legyen a férjem, emlékszem az ágyon ugráltam és ott hangoztattam... szerintem sok kislány képzel ilyesmit, ami nem gond. viszont ez a csak apa pólójával tudok aludni elég durva...


33/N

2011. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
20%
Mindegy, a gyerek nem azért van, hogy te szeretetet kapj, hanem hogy adj.
2011. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is a 3,5 éves lányom és a férjem között. :) Mintha szerelmesek lennének. Ez szerintem legbelül mindenkinek kicsit sz@rul esik, nekem is, de próbálom másként megközelíteni a dolgot. Ez nyilván azért van egyrészt, mert a lányok tényleg apásak. Másrészt nálunk apa jóval engedékenyebb, én szigorúbb vagyok. Apát ritkábban látja, engem gyakrabban. Apának jóval nagyobb a türelme hozzá, mint nekem. Ezért valahol reális, hogy jobban húz felé. Én is próbálok csajos programokat kitalálni, amit ketten csinálunk.
2011. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
a féltékenység nem jó. Ne féltékenykedj!
2011. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!