Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom, 8 hónapja és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, 8 hónapja és pár napja vagyunk együtt. Nagyon féltékeny és én már nem bírom. Hogyan tudnék szakítani, hogy utána ne legyen rossz nekem?

Figyelt kérdés
Egyszer már szakítottunk is és utána nem bírtuk egymás nélkül de eggyütt nem megy..14 évesek vagyunk nagyon szeretem de ez engem már nagyon idegesít hogy ennyire féltékeny meg még persze mondhatnék több okot is.Hogy szakítsak hogy utána ne legyen rossz nekem?Van egy fiú akit többször láttam már tegnap is nagyon jól néz ki és nézett mindig amikor láttuk egymást.Szerintetek mit csináljak?:( Légyszives csak értelmes válaszokat! Köszönöm
2008. nov. 1. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szakítás többnyire rossz mind2 félnek. Amúgy mit értesz több okon? Erőszakos? Csal? Ha igen, nem gondolkodnék a helyedben, kiraknám. Féltékenységről le lehet szoktatni. (Fenyítés hogy kirakod ha nem hagyja abba, vagy adsz neki okot a féltékenységre...)

Amúgy attól hogy egy srác jól néz ki, még lehet hogy pont ugyanilyen mint a mostani... De szerintem még fiatal vagy egy komoly kapcsolathoz, várj vele még pár évet...

2008. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Amikor elsőnek szakítottunk akkor is az ok a féltékenységvolt volt.Van egy barátom (haver) és homoszexuális és ráis féltékeny ha velevagyok...

Többször mondtam már ,hogy szakítok ha már ezt csinálja.

Tudom hogy minden kapcsolatba van féltékenység,de szerintem ez már túl lép minden határon..

2008. nov. 1. 09:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy cseppet... Véleményem szerint egy kapcsolat alapja a bizalom... Ami a ti esetetekben nincs, ergo a kapcsolat nem megy így tovább. Ha szereted próbáld meg leszoktatni, vagy szüneteltessétek a kapcsolatot addig amíg rá nem jön mit csinál rosszul...


(Az előző hozzászóló...)

2008. nov. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!