Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá, hogy többet...

Hogy vegyem rá, hogy többet ne hozza?

Figyelt kérdés
Van egy 19 éves nővérem. Én 13 vagyok és én is lány. Közös szobánk van, de talán még az idén elköltözik albérltbe a továbbtanulás miatt. Van egy barátja, akit mindig hoz hozzánk és kezd kiidegelni, hogy mindig itt van. Elmegy hozzá, mikor jön haza meg hozza magával, nem birnak ki egy hetet se egymás nélkül.. :S A szobánkban össze van tolva a 2 ágy, hogy amikor a pasija itt alszik együtt tudjanak aludni. Én tolnám szét őket, de ne csináljam mert itt alszik a barátja. És nagyon utáljuk egymást tesómmal... Mindig veszekszünk, stb.. Nah és a lényeg az, hogy ugye nincs kapcsolat szex nélkül.. És engem nagyon zavar, hogy talán az én ágyamban szexelnek.. :SS Utána meg alszok ott.. Jah, és arról ne is beszéljünk, hogy anyum ágyában kell aludnom mellette, amikor itt alszik, mert nem birok a saját ágyamban aludni a fiú miatt.. Mindig mondom anyának, hogy ne aldjon már itt megint nem fogok a másik szobában aludni, de akkor is jön.. Ráadásul a kaját is megzabálja itthon, amit szeretek..
2011. szept. 17. 12:17
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:

Meg este tesóm a telefonban: Jajj, de szeretlek szivem, mikor jössz megint, úgy hiányzol.. :@

Meg amikor itt van akkor is a hátam mögött: cupp,cupp (mert csokoloznak..

2011. szept. 17. 12:19
 2/53 anonim ***** válasza:
42%

Hidd el, hogy tesódnak is elég gáz a helyzet, de talán lehetnél már elég érett, hogy tudd kezelni. Kellemetlen, én már csak átérzem, de azért ne várd el tesódtól, hogy ne éljen normális életet, ugyanis az azzal jár, hogy annál később szakad le a családról, és ezzel együtt rólad is.

Az meg hogy szexelnek az ágyadban, hát istenem, mondd meg neki, hogy húzzák át utána az ágyat és kész. Anyád is biztos csinálta apáddal, élettársával, egyébbel az ágyban, szörnyű. :P

Bírd ki, hamarosan úgyis elköltözik, addig meg inkább ne hisztizzetek, mert magatokat, meg az egész családot kiidegelitek. Esetleg ha van valami kihúzható kanapétok, tesódék aludhatnának azon, meg lebeszélhetnéd tesóddal, hogy lehetőleg akkor aludjon a pasi nálatok, amikor te pl valamelyik barátnődnél, máskor meg menjen ő a sráchoz. Kezeld kicsit érettebben a problémát, azért nem 7 éves vagy. :) De majd jobban megérted, ha szerelmes leszel, csak neked addigra nem lesz probléma tesód, mennyivel könnyebb a helyzeted látod. Majd gondolj bele. Addig meg találjatok kompromisszumot, mert tesód is sejtheti, hogy neked se jó így persze.

2011. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
25%
kamasz vagy....kinövöd....
2011. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is egy szobám volt a tesómmal. Rohadt kényelmetlen volt mindig, amikor a párommal akartam hazajönni...

Legyél kicsit megértőbb, kicsit érettebb.

A párom húga még 13 éves sem volt mikor elkezdtünk járni hozzuk. Soha egy rossz szót nem szólt.

Azóta elköltözött a párom, én is, és van külön szobája, csak ritkán zavarjuk...

Majd megérted miről szól ez...mondjuk addigra a tesód elköltözik, neked sokkal jobb lesz...

2011. szept. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk tényleg sza* lehet hogy a saját ágyadban sem tudsz aludni. Na ilyenkor örülök, hogy külön szobám van!
2011. szept. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
Meg úgy alapból is.
2011. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nagy mértékben tapintatlanság, hogy téged túrnak ki a helyedről. Miért nem a sráchoz mennek?
2011. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Tesómat egyáltalán nem érdekli, hogy velem mi van.. nem érdekli, hogy nekme rossz-e vgay nem.. Az jól van, hogy csinálta anyum is, de nem az én ágyamban. És igen,, anyumat nagyon zavarja, hogy mindig veszekszünk. Én nem szoktam senkinél aludni, csak otthon, ésma vagyis tegnap ment a barátjához, ma jött, haza és ma meg megint jön és ő alszik itt.. És a szerelmről jut eszembe: azóta nem akarok barátot, mióta tesómnak van, mert látom mi várna rám.. Féltékenység, rengeteg nyál a képembe, nem mehetnék ki barátnőimmel anélkül, hogy meg ne beszélném a párommal.. Egyszer jártam egyik osztálytársammal, de azt kérte válasszak közte meg a barátnőm közt.. Én a barátnőd választottam.
2011. szept. 17. 12:37
 9/53 anonim ***** válasza:
83%

Itt rohadtul nem arról van szó hogy a kérdező még kamasz, meg hogy tapintatlan, mert nem az. Teljesen normális érzés, hogy nem akar az anyjával aludni a saját szobája helyett, mert a tesója nem bírja a faszija nélkül éjszaka......mondom ezt úgy, hogy nekem is húgom van és amikor én voltam 19 nekünk is szar volt hogy a pasimmal (aki ma már a férjem :)) nem tudtunk együtt aludni, de eszembe nem jutott volna kitúrni húgomat a szobájából csak hogy ne csak nappal, de éjjel is együtt legyünk a pasimmal...................tudtam jól, nem könnyű hogy nem vagyunk milliomosok ezért nincs külön szoba meg totál kényelem, de ez van, amíg az ember otthon lakik, alkalmazkodni kell. Jó a kufircolás, de a család az első. Bunkó, tapintatlan dolog a nővértől hogy kitúrja a tesóját a szobájából éjszakára.


Mert nappal, az más, persze nappal én pasim is ott volt, de este ment haza, vagy én aludtam náluk ha tudtam, de egyikünknek sem jutott eszébe hogy kitúrjuk a tesómat az éjszakai hecc kedvéért..........


Beszélj anyukáddal hogy nappal oké, de éjjel neked is jogod van a szobádhoz.

2011. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

Én olyan 11-12 éves lehettem, mikor elkezdte hozni a barátait, ő a 3. 11-12 éves korom óta és akkor is anyuméknál kellett már aludnom.

Anyát meddig nyaggattam már, hogy válasszuk ketté a szobát, meg hogy mikor költözik már el a tesóm meg ienek.. Teljesen kiidegeltem, hogy hogy lehetek iylen, ne túrjam ki az otthonunkból, ugynolyan családtga mint én... nah ezt teljesen laxarom.. menjen most és több vita nem lesz..

2011. szept. 17. 12:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!