Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a jövőtervezé...

Hogyan vegyem rá a jövőtervezésre?

Figyelt kérdés

Már 4 éve együtt vagyok a párommal, ebből 2 év óta együtt is lakunk egy albérletben. Nagyon szeretjük egymást, de amikor bármilyen jövővel kapcsolatos kérdésről van szó, azt mondja, hogy nem tudja mi legyen, ő nem tervez előre. Legyen szó akár arról, hogy hova menjünk holnap este sétálni vagy mit akar csinálni miután megszerzi a diplomáját. Sajnos így nem tudok vele semmit eltervezni, pedig most szeretném bővíteni a leendő házam, de ő erre se mond semmit, hogy tetszik-e neki az ötlet vagy hogy ott akar-e majd lakni velem.

Most ő nem szeret engem vagy tényleg vannak olyan emberek akik ennyire a mának élnek? Nagyon szeretném, ha rá tudnám venni arra, hogy gondolkodjon el azon, mit akar majd, mert így céljai sincsenek.


2011. okt. 24. 14:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen te irányitod.Nekem a legjobb barátnőm irányitja a párját mert az nem tervez előre,nem dönt semmiben se.Mindig ilyen volt és ilyen már 10éve mióta együtt vannak.
2011. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj ha rá kell venni.. :(
2011. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!