Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem szeretőt tart,...

A feleségem szeretőt tart, már egyszer elhagyott, aztán azt mondta, hogy vége, de most ismét találkozik vele, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve volt először, hogy megtudtam, megcsalt, akkor azt mondta, hogy magányosnak érezte magát, aztán többször előfordult, majd elhagyott egy időre, el is költözött. Aztán visszajött, mondván vége lett a kapcsolatnak, visszafogadtam és éltünk tovább. Lehet hogy nem kellett volna, de félretettem a büszkeségemet és azt mondtam, hogy kezdjünk mindent elölről. De most ismét visszatért az a férfi az életébe, olyan leveleket találtam, amikbe az volt írva, hogy a pasas nagyon szerelmes és nem bír a feleségem nélkül élni, haldoklik nélküle. A feleségem azt mondta, hogy már vége van, de az egyik levélben azt írta neki, hogy ő is szereti „mindennél jobban”, de véget kell vetni ennek a férje miatt. Nem szeretném taglalni, hogy miért nem váltam el tőle, nem értené senki. Mit tehetnék ezek után?
2011. okt. 26. 18:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45? Ezt úgy írod, mintha 95 lennél, de még akkor sem lenne késő :-) Egyáltalán nem vagy "öreg" egy új kapcsolathoz. Sőt. 45 a legszebb kor. Ha nem szeret "eléggé", akkor előbb utóbb úgyis lelép majd valakivel. Akkor pedig sajnálni fogod az elvesztegetett éveket. Ne keseredj meg egy rossz kapcsolatban, te is megérdemled, hogy szeressen valaki.
2011. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
40%

A férjem véleménye, idézem: "Ha már egy másik férfi beleveri a farkát és bele is élvez, és a nőd ezt élvezi, és sokszor csinálja, akkor el lehet gondolkodni, hogy mennyit érsz neki."

Bocs.

De tényleg, hogy tudsz hozzáérni ezek után?

2011. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%

Tanácsot kérsz tőlünk, mit tegyél, holott a kommentedből azt olvasom ki, te már döntöttél, hajlandó vagy neki megbocsájtani, csak maradjon veled.

Nem így van?

2011. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%

Nálam van a megoldás!!


Ha mindenképpen vissza akarod kapni, akkor tedd féltékennyé!!


Itt is hasonló volt a szitu, lelépett a barátnőm.

Feladtam egy társkereső hirdetést, amelyben 148-an jelentkeztek, két hét alatt.

A barátnőm megtudta és rögtön "megvilágosodott".

Előtört belőle a féltékenység, mert rájött, hogy másnak is kellhetek...

Persze visszajött.


A nők, nem tudják elviselni, ha jelentkezik bármiféle "konkurencia".

2011. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Add tudtára,hogy tudsz a dologról és kérdezd meg tőle hogyan tovább.45évesen nem vagy öreg.A férjem is lelépett bár ő 40éves és ujra kezdett mindent.Ne hagyd magad ennyire alázni.A feleséged már nem szeret.Itt nincs szó magányról és egyebekről,hagyd elmenni,legyenek boldogok.Én 3hónap alatt kihevertem 16évet.Pedig nagyon szerelmes voltam.
2011. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát azért reálisabban, 45 évesen már sokmindenhez öreg. Pl. ahhoz, hogy nekiálljon társat keresni új család alapításához (mondjuk jó esetben 2 év alatt talál is vkit, azzal még 2 évig él együtt, 50-en felül meg nem kellene gyereket vállalni...Társat még találhat, bár nem fiatal, de családja már igen kis eséllyel lesz. A feleséggel kellene leülni, tiszta vizet tölteni a pohárba, van-e még esélye a kapcsolatnak. Gyerekek? Mert az sem mindegy, a gyerekeim anyját nem "engedhetem el", annak feladata van a családban, a nő is gondolkodhatna.
2011. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Még ha vannak is gyerekek, akkor sem kell feláldoznia az életét egy rossz házasságban, csak mert így kerek. Az sajnos sokkal gyakoribb probléma, hogy nem tudnak a felek szétköltözni, mert nincs miből és nincs hova. Ha emiatt nem válik el még egy darabig, azt megérteném, csak szét kell nézni a világban, hány ember kerül az utcára válás után, kisemmizve. De egyébként.... nem érdemes együtt maradni.

Az asszony mindenesetre tuti meglepődne, ha közölnéd vele, hogy el lehet kotródni, melletted ne b.sz.ssa szét a pics.ját. Szerintem biztos benne, ha egyszer megbocsátottál, akkor meg fogsz neki máskor is. Palira vesz téged, miközben élvezi a házasság nyújtotta biztonságot is.

2011. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hahó! Azért írd meg a fejleményeket, hogy hogy alakultak a dolgok.
2011. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Legjobb, ha elhagyod, egyszer már átvert, ezért többször is meg fogja tenni.
2012. febr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Mik e fejlemények?
2013. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!