Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem szeretőt tart,...

A feleségem szeretőt tart, már egyszer elhagyott, aztán azt mondta, hogy vége, de most ismét találkozik vele, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve volt először, hogy megtudtam, megcsalt, akkor azt mondta, hogy magányosnak érezte magát, aztán többször előfordult, majd elhagyott egy időre, el is költözött. Aztán visszajött, mondván vége lett a kapcsolatnak, visszafogadtam és éltünk tovább. Lehet hogy nem kellett volna, de félretettem a büszkeségemet és azt mondtam, hogy kezdjünk mindent elölről. De most ismét visszatért az a férfi az életébe, olyan leveleket találtam, amikbe az volt írva, hogy a pasas nagyon szerelmes és nem bír a feleségem nélkül élni, haldoklik nélküle. A feleségem azt mondta, hogy már vége van, de az egyik levélben azt írta neki, hogy ő is szereti „mindennél jobban”, de véget kell vetni ennek a férje miatt. Nem szeretném taglalni, hogy miért nem váltam el tőle, nem értené senki. Mit tehetnék ezek után?
2011. okt. 26. 18:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Qurva leszek....
2015. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne mi tortent azota.
2021. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!