Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy az öngyilkosság...

Lehet, hogy az öngyilkosság lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok. Az életem romokban hever. Most vagyok 12.-es. Matekból már bukásra állok, sőt nyáron pótvizsgáznom kellett. Anyám állandóan traktál, hogy lehetek ennyire szerencsétlen. Néha azzal is jön, hogy engem senki nem akart a családból, csak úgy "becsúsztam". Néha már tényleg azt érzem, hogy mindenki ellenem van. Ha még ez sem lenne elég, akkor lehet, hogy még rákos is vagyok. Hát nagyszerű... :( A családomban mindenkinek csak fájdalmat/ csalódást okozok. Nem bírok így élni tovább.. :'( Valaki segítsen.
2011. okt. 27. 18:32
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
A barátnőm szüleivel nem igazán szoktam beszélgetni. Mindig a barátnőmmel beszélgetek. Elég zárkózott ember vagyok. nem igazán bízok meg senkiben.
2011. okt. 27. 21:17
 22/42 anonim ***** válasza:
2011. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim válasza:
Szia! szerintem keres fel egy családvételmist és meséld el neki mit érzel...! És ajánlom hogy fordulj ezután Pszichológushoz is,ők segíteni fognak neked!
2011. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim válasza:
A mi családunkban is történ már ilyen szóval tapasztalatból mondom!
2011. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 Gyorgyi28 ***** válasza:

Semmiképpen sem megoldás! Próbálj nem az anyádra koncentrálni. Szerintem itt csak Isten segíthet, hogy mindaz amit a szüleid elrontottak helyre jöjjön.

Merre laksz?

2011. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Bács- Kiskun megyében élek. Köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 28. 12:43
 27/42 anonim válasza:
25%
Györgyi28!!Ha lenne isten akkor nem hagyta volna mind ezt ami ezzel a fiúval történt és történhet!Azért mert el megy egy templomba és imátozik egyet attól még nem fog meg változni semmi!!!! Tenni kell ellene!
2011. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság a pancserek megoldása.


Voltam én is a padlón és hidd el, változtatni nem olyan nehéz. Hagyd el a családodat és kezdj új életet. Nem lesz könnyű eleinte, de elkerülsz a problémákat okozó tényezőktől és boldog leszel.


Kitartás, sikerülni fog!

2011. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Járj utána, hogy valóban rosszindulatú elváltozás van - e a szervezetedben és próbálj valamivel foglalkozni. Akár egy keresztény gyülekezettel, ott megbecsülnek! Ne szégyenld!

Van háziállatkád? Ha nincs, hát vegyél egyet, akivel tudnál csavarogni, közös programokat csinálni, én is ezt csináltam és legyél minél kevesebbet otthon.

Érettségizz le hamar, menni fog, hidd el és azonnal gyere el otthonról albérletbe!!!

Ha tudok segíteni, szívesen segítek!

2011. okt. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Milyen tünetek alapján gondolod, hogy rákos vagy?
2011. okt. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!