Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha kislányotok...

Mit csinálnátok ha kislányotokat ha bántanák az oviban?

Figyelt kérdés
Kiscsoportos a lányom. Van a csoportban egy lány aki elég durva, többször már bántotta a lányomat, nagyjából minden hétre jut valami. Nem egy kis hajhúzásról van szó, hanem annál erősebb dolgok (nekilöki a falnak, úgy hogy lehorzsolja a kezét, feldagad a szemhéja, stb). A lányom teljesen szelíd, soha nem verekszik, nem is adja vissza ennek a kislánynak-pedig lehet azt kellene. Én minden egyes alkalommal szóvá tettem az óvónőknek, de ők azt mondják annál többet nem tehetnek, hogy megpróbálják őket elkülöníteni egymástól és "nyugtatnak", hogy ez mindenhol előfordul...Hát, ezzel nem értek egyet, 10 ismerősöm közül 9 azt mondja, náluk az oviban nincs verekedés, pláne kislányok közt. A lányom másfél hónap ovibajárás után már nem szívesen megy be. Ti mit tennétek? Beszéljek a másik kislány anyukájával, vagy vigyem át másik csoportba, vagy hagyjam az egészet és reménykedjek hátha "magától" megoldódik a helyzet?
2011. okt. 27. 18:40
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
0%
Nekem a nevelt lányomat bántota egy 17 éves srác(a lány 14) hát,kissé elbeszélgettem a fejével,kezet emelt rám,egis lett az eredménye,azóta rá se mer nézni... tudom nem az erőszak a megoldás,de hatásos
2012. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Jó utolsó, de ezek három négy éves gyerekek. Vagy egy három évest is jól megvernél?
2012. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!