Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg egy megbélyegzés...

Az tényleg egy megbélyegzés ha valakinek az édesapja alkoholista?

Figyelt kérdés

Nekem apum alkoholista volt. Nem kocsmatöltelék normálisan öltözött, tiszta volt, volt munkája stb. De mikor hazajött munka után az volt az első dolga, hogy felnyitott 1 sört, aztán mégegyet (napi 5-6 db-ot tuti megivott) + valami töményet vagy bort 1 üveggel. Ezt itthon csinálta mindig, szóval csak a szomszédok tudták, meg ugye gyakran részegen kint szédelgett az udvaron...Amúgy nem volt rossz ember,a munkáját rendesen csinálta, udvarias volt stb.


Az egyik rokonom szerint ezzel hogy alkoholista volt, ezzel az én képemet is lerombolta és ezért úgy néznek rám a szomszédok hogy "az a lány akinek az a részeges apja volt" vagy emiatt lenézhetnek engem. Ez tényleg igaz lehet?


2011. okt. 29. 13:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Abban az országban minden az....
2015. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sajnos, ez hatással van a gyerekekre. Én ezért cseréltem családnevet és költöztem jó messzire. Ha maradok akkor örökké a nevem mellé kerül, hogy a cefrés fia vagyok.
2016. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!