Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya azt hiszi, hogy füvezek....

Anya azt hiszi, hogy füvezek. Hogy győzzem meg az ellenkezőjéről?

Figyelt kérdés

Hippi vagyok, tehát egész nap reggae zene megy, pedig elsősorban nem a ganjáról van szó bennük... Ráadásul raszta hajam is van, na anyánál ez egyenlő azzal, hogy füvezek ... :S

Eleinte viccelt ezzel, de már látom rajta, hogy 100%-osan komolyan gondolja...


16/L


2011. okt. 30. 14:35
1 2
 11/14 bánomisén ***** válasza:

Egyszer mutatnod kellene neki egy betépett embert, hogy az hogy néz ki és hogyan viselkedik. Akkor talán rájönne, hogy mi a különbség.

16 évesen még otthon a helyed, de ha állandóan nyúznak, akkor részvétem...

2011. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
78%
ha ennyire kételkedik mond meg neki h vigyen el drog tesztre de ha negatív lesz ne csodálkozzon ha többet nem állsz szoba vele :D én ezt tenném :D
2011. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Váá mintha csak magamat hallanám :D

Én metált (is) hallgatok, és egyből drogos alkoholistának néznek meg valami antikrisztusnak :D

Aztán egyszer direkt szétcsúszva mentem haza, hogy legyen viszonyítási alapjuk és rájöttek, hogy tévedtek korábban :D

(Ezt ne csinálja senki utánam:D)

Idővel biztos észreveszi, hogy ugyanúgy viselkedsz mint szoktál, ami vagy azt jelenti, hogy nem drogozol vagy hogy mindig be vagy szívva.. ami nem lehetetlen, csak nagyon valószínűtlen :D

Láttam már bedrogozott embereket, nem lehet nem észrevenni rajtuk.. a pupillából, a kézremegésből, reflexekből, a száj szárazságából.. nem tudom anyud hogy nem tud különbséget tenni.

A legjobb, ha elviteted magad valami drogtesztre, és akkor megnyugodhat. :D

2011. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább betépek, és majd akkor előadom magam :) Ez lesz a leghatásosabb anyát ismerve :)
2011. okt. 30. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!