Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy milliomos pasim,...

Van egy milliomos pasim, azonban se barátaim, se családom, se komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy pasim, már lassan 6 éve! Eleinte minden szép és jó volt, az első 2 évben. Kb a 3. év után már szerettem volna ha komolyabbra fordítjuk a kapcsolatunkat, de ő azt gondolja, hogy csak akkor akar eljegyezni ha rá legkésőbb 1 éven belül esküvő is lesz. Amikor összejöttünk épphogy 18 voltam, most meg már lassan 24 vagyok. Úgy éreztem, hogy az éven lesz eljegyzés, mert jól megvagyunk, és ő azt mondja, hogy 2 év múlva szeretne esküvőt. Kérdeztem is tőle, hogy az éven akar eljegyzést? És nagy meglepődésemre azt mondta, hogy majd csak jövő év végén! Akkor addigra pedig már 7 éve együtt leszünk, én meg csak várok, várok évek óta arra hogy komolyabbá tegyük a kapcsolatunkat. Azért is szerettem volna már ha az éven lesz eljegyzés, mert már a családban is mindenki kérdezgette, hogy ennyi ideje együtt vagyunk és még semmi. Barátom közben építkezik. Szoktam neki sokat segíteni mindenben. Azonban a családom anyagi háttere nem olyan, hogy anyagilag is tudnák adni valamit ehhez. Suli mellett dolgozom, de nem sokat keresek. Az a kereset arra elég, hogy itthon eléldegéljek. Mindent magamnak kell megvennem, és fizetnem. A családom anyagilag engem sem támogat egy ft-tal sem. Barátom azonban folyton kritizálja hogy mire költök. Most pl azért volt kiakadva, hogy vettem 2 lábbelit is. Mivel már nem vettem 4 éve sem csizmát, sem őszi cipőt, sőt kabátot sem. Most hogy meg jól kersetem, megvettem ezeket, olcsón! És olyanokat mond, hogy inkább vennék egy lámpát a házba! Vagy vennék valami edényt, mert nincs semmim! Nem tartom jogosnak, hogy beleszól hogy mire költök! Azt a havi 25-30 ezret amit keresek, nyelvvizsgára, kajára, tandíjra, bérletre, gyógyszerre, kozmetikumra költöm, és a legkevesebb részét elkopott ruhák cseréjére! Fodrászhoz sem járok, barátnőkkel sem megyek soha sehova, hanem inkább arra törekszem, hogy ezeken spórolva gyűjtögessek. Barátom meg minden éven 3 pár drága cipőt vesz, de én ne költsek semmire. Nemtudom mit csináljak. Néha úgy érzem, hogy elpazaroltam a fiatal éveimet, és nincs is egy fix kapcsolatom!! Mert ez igy nem mondható annak! Nemtudom mit csináljak??
2011. okt. 30. 18:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ne húzd fel magad a hülyéken, nem ér annyit.

Így a leírtak alapján nem valami jó a helyzet, de szerintem ezt te is érzed. Még mindig fiatal vagy, találhatsz mást. Szerintem ez nem lenne egy jó és főleg nem tartós házasság. Ez a pasi egy sóher, másrészt pont tesz a fejedre. Beszélj vele, ha úgy látod, hogy érdemes, de sok jóra ne számíts hosszútávon.

2011. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
soha nem fog elvenni
2011. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%

18:38 vagyok.


Elolvastam az eddigi válaszokat, és csodálkozom, hogy ilyen igazságtalan emberek válaszolnak... micsoda igazságérzet.


Tényleg Magyarország tele van ilyen kihasználós, nőket kisemmiző, önző, újgazdag pénzimádó parasztokkal.

Ha pénze van, azt hiszi hogy ő mindent megtehet. És másokat kihasználhat akiknek nincs.


Kérdező, ezt a selejt pasit hagyd ott. Ő sem adott neked semmit!

2011. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként ha az ő háza, építse ő, oké a segítség más dolog, szép tőled, sőt természetes, de ne várja már el, hogy te a pénzedet az ő házára költsd... Én tuti otthagynám, /rég otthagytam volna
2011. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%

Én még ma kirúgnám! Miféle ember ez? Undorító! Elcsesztél rá 6 évet, de még mindig csak 24 vagy. Nem vagy rászorulva, hiszen nem segít neked semmit, inkább még elvenné azt a kicsit is, ami neked van. Lehet, ha elkészül a ház, gondol egyet és egy másik nőt költöztet oda, te meg mehetsz isten hírével. Meg már most tudja, hogy papírt fog íratni, hogy mi az övé? Mi állna benne, hogy az éjjeli lámpa a barátnőmé?


Még csak 24 vagy, nem egyszerű, de szabadulj meg tőle, ha nem akarsz egy bábu lenni és még több évet elcseszni erre az "emberre"!

2011. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%

Hogyha külön kasszán vagytok (úgy vettem ki, nem éltek együtt), akkor mindenki költse a pénzét arra, amire csak akarja. Ő húzza fel a házikóját, te pedig vegyél a pénzecskéden, amit akarsz, vagy spórolgass.


Hogyha pedig közös a kassza, akkor nem értem, miért "nyomorogsz".

2011. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hogy lenne közös a kassza? Az én havi 25-40 ezrem hogy jönne össze az ő havi 380 ezrével?
2011. okt. 30. 19:10
 18/24 anonim ***** válasza:
88%
És akkor mondjuk azt, hogy a szeretet együtt jár az önzetlenséggel? Hagyd ezt a pasit....
2011. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
85%

Áh szóval ő még egy cipőt is sajnál tőled,de közben magának házat épít és milliomos.


Mellette csóró feleség lennél,akinek még fodrászra sem lenne pénze,max 5évente egyszer.


Én elhagynám mint a pinty.Vannak rajta kívül normálisabb fazonok is hidd el....

2011. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed komoly kapcsolatnak, akkor nehogy akár egy fillért is rákölts a házára... Vagy írjatok papírt minden pénzről, amit ráköltöttél, és ha szakítotok, visszafizeti. Ha ő a saját nevén akarja tartani a házát, te is megteheted ugyanezt a csempével, amit vettél bele.
2011. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!