Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy milliomos pasim,...

Van egy milliomos pasim, azonban se barátaim, se családom, se komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy pasim, már lassan 6 éve! Eleinte minden szép és jó volt, az első 2 évben. Kb a 3. év után már szerettem volna ha komolyabbra fordítjuk a kapcsolatunkat, de ő azt gondolja, hogy csak akkor akar eljegyezni ha rá legkésőbb 1 éven belül esküvő is lesz. Amikor összejöttünk épphogy 18 voltam, most meg már lassan 24 vagyok. Úgy éreztem, hogy az éven lesz eljegyzés, mert jól megvagyunk, és ő azt mondja, hogy 2 év múlva szeretne esküvőt. Kérdeztem is tőle, hogy az éven akar eljegyzést? És nagy meglepődésemre azt mondta, hogy majd csak jövő év végén! Akkor addigra pedig már 7 éve együtt leszünk, én meg csak várok, várok évek óta arra hogy komolyabbá tegyük a kapcsolatunkat. Azért is szerettem volna már ha az éven lesz eljegyzés, mert már a családban is mindenki kérdezgette, hogy ennyi ideje együtt vagyunk és még semmi. Barátom közben építkezik. Szoktam neki sokat segíteni mindenben. Azonban a családom anyagi háttere nem olyan, hogy anyagilag is tudnák adni valamit ehhez. Suli mellett dolgozom, de nem sokat keresek. Az a kereset arra elég, hogy itthon eléldegéljek. Mindent magamnak kell megvennem, és fizetnem. A családom anyagilag engem sem támogat egy ft-tal sem. Barátom azonban folyton kritizálja hogy mire költök. Most pl azért volt kiakadva, hogy vettem 2 lábbelit is. Mivel már nem vettem 4 éve sem csizmát, sem őszi cipőt, sőt kabátot sem. Most hogy meg jól kersetem, megvettem ezeket, olcsón! És olyanokat mond, hogy inkább vennék egy lámpát a házba! Vagy vennék valami edényt, mert nincs semmim! Nem tartom jogosnak, hogy beleszól hogy mire költök! Azt a havi 25-30 ezret amit keresek, nyelvvizsgára, kajára, tandíjra, bérletre, gyógyszerre, kozmetikumra költöm, és a legkevesebb részét elkopott ruhák cseréjére! Fodrászhoz sem járok, barátnőkkel sem megyek soha sehova, hanem inkább arra törekszem, hogy ezeken spórolva gyűjtögessek. Barátom meg minden éven 3 pár drága cipőt vesz, de én ne költsek semmire. Nemtudom mit csináljak. Néha úgy érzem, hogy elpazaroltam a fiatal éveimet, és nincs is egy fix kapcsolatom!! Mert ez igy nem mondható annak! Nemtudom mit csináljak??
2011. okt. 30. 18:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet..

a ház az én tulajdonom amit veszek bele az mind az enyém

az asszonytól nem várom el hogy vegyen bele csempét..

Sőt arra költi a pénzét amire csak akarja, nem szólok bele..


Csak a rezsi felét fizeti semmi mást..


Szerintem nem lesz hosszú a kapcsolat.. ha a srác nem változik akkor ez vakvágány lesz. Hosszú távon nem fog működni.. kompromisszumot kell kötni a srácnak!

2011. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Hadd meséljek egy történetet, ma hallottam egy kolléganőmtől. 3 évig élt együtt egy gazdag férfival. Ő sosem keresett sokat, nem volt jól fizető munkahelye. A férfi mindig b*ztatta, ha a nő is hozott volna lakást, kocsit meg értékesebb dolgokat a párkapcsolatukba, nem kellene dolgoznia mellette. De így nem, mert nem egyenlőek. Azt mondta, neki kell a garancia, ha bármi történik vele, a nő el tudja őt tartani... Mint mondtam, ő is vagyonos ember volt.

Aztán egyszer csak egy vita után megverte, elég alaposan. Egy pici, törékeny alkatú nőről van szó. Utána máskor is megverte. Végül pedig kidobta, mondván: nem szült neki gyereket 3 év alatt, ő viszont úgy érzi, már kellene gyerek, mert minden barátjának van már.

2011. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
82%
Hát hallod ez így nehéz dolog, mert alapból úgy kéne lennie, h pl minden közös, közösen berendezve és stb, ez csak így kölcsönösen társkapcsolat. Na most persze attól a ténytől kezdve, hogy ő milliomos, igazából a pénz mint kérdés kiesik, és én már azt se értem, hogy miért emlegeti fel neked. Ha 30 ezer havonta gondot okoz neki, akkor viszont lehet hogy mégsem annyira milliomos. Ismerek azért nem egy kapcsolatot, ahol az egyik fél nagyon pénzes, a másiknak meg kb semmije sincs, és azért ha az egy jó kapcsolat, akkor a péntes fél teljesen természetesnek veszi, hogy az ő nagy pénzéből élnek, és nem várja el a pénztelentől, hogy főleg a saját lakásába költsön pl. Úgyhogy számomra ez így durva, most tök mindegy h fiú-lány vagy lány-fiú, netán fiú-fiú a kapcsolat és mindegy a pénz hol léte a kapcsolaton belül, én a helyedben úgy hagynám ott, mint a huzat. Csak ennyit tudok mondani.
2012. nov. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Hogy alakult azóta?
2022. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!