Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a nőről/an...

Mit gondoltok erről a nőről/anyáról? Nem túlzás, amit csinál?

Figyelt kérdés
A férjem unokatestvére. Van 2 fia, nem engedi, hogy kólát, vagy bármi ilyesmit igyanak, nem vesz nekik semmi édességet, csak diabetikus csokit, nem használ fehérlisztet, cukrot, nem vesz fehérkenyeret, csak teljes kiőrlésűt. Nálunk sem engedi, hogy bármi ilyesmit egyenek, és a gyerekek már maguktól (!!) üdítő helyett ásványvizet, vagy teát kérnek. A kicsi 3 éves, de már most beíratták sportolni, a nagy 5 éves és keményen kell fociznia. Nem közlekedhetnek metróval, vagy villamossal, csak és kizárólag kocsival viszi őket, mert "ne érintkezzenek mindenféle emberrel". Ezen kívül nem kiabálhatnak, nem hangoskodhatnak, mert azt "nem illik". Nem szoktak birkózni, vagy homokozni, csak csendben játszhatnak, meg ilyenek. Ez a nevelés csak nekem furcsa? Szerintem túlzásba viszi, mármint nem értme, miért kell már most pici gentleman-eket nevelni a gyerekekből.
2011. okt. 31. 15:59
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem tulzas. Jo anya ez a no, velemenyem szerint.
2011. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen szokások mellett állandóan betegeskedni fognak az iskolában és majd leépült immunrendszerrel fognak rendelkezni....

Bár ha mindenhova kocsival viszi őket,akkor ez nem fog bekövetkezni, hiszen biztosan lesz pénze drága magániskolára is ezeknek a gyerekeknek a szüleinek.


Mi lesz ha végül mégis a körzeti orvoshoz kell vinni őket,ahol mégtöbb betegséget szednek össze?netán elmennek egy nagyobb tömegbe valami esemény miatt...

Burokban nőnek fel.

2011. okt. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
72%
Offolok, de e kérdés kapcsán most úgy elgondolkodtam azon, hogy hová jut a világ - az tűnik már furcsának, aminek normálisnak kéne lennie...
2011. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem egészséges gondokodàsù anya és egészséges gyermeket akar nevelni.Gratula neki. En arra gondoltam lehet azért viszi kocsival mindenhova a gyermekeit, mert félti õket.
2011. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Nagyon szimpatikus nevelés.

A metró helyett autó valóban felvágás, plusz hülyeség, ezzel csak azt érik el, hogy gyengébb lesz az immunrendszerük.

Én 5 évig voltam kollégista, a menzán megettem minden szemetet, azóta a romlott kajától sincs semmi bajom, és csak szökőévente vagyok beteg. Akire ennyire vigyáznak, hogy még metróval se járhat, biztos, hogy nem lesz ilyen ellenálló.

2011. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
39%

A 15/15-el értek egyet. A kaja sem jó,csak ma ez a divat. A kóla kihagyása rendben van,de a fehérliszt és a csoki teljes elhagyása nem. A többi pedig erősen túlzás. Ha felnőnek,állandóan betegek lesznek és képtelenek lesznek beilleszkedni nem csak az iskolában,de a felnőtt közösségbe sem.

Mindenhol kiközösítik őket,ez pedig lelki sérüléseket okoz majd nekik.

Nem kell édességgel tömni,de arra is szüksége van a szervezetnek. A sport sem árt,de nem szabad túlzásba vinni,mint ezek a szülők teszik.

Sajnálom a gyerekeiket.

2011. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Hát, ez szerintem is már nagyon fura. Azt, hogy kólát nem ihatnak, azt még elnézem, na de a közlekedés, meg a homokozás azért már túlzás!
2011. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
52%

Off: nem tud majd beilleszkedni a közösségbe, mert nem metrózik a gyerek? na ne...

Mellesleg két gyerekkel én is inkább autóval közlekednék,mint metróval, ez kényelmi szempont is...


Egyébként kérdező, ha meg a gyerekek rohangálnának, kiabálnának, birkóznának, pakolnának a lakásodban, stb, akkor az lenne a bajod, miért nincsenek megnevelve, nem?

2011. okt. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
32%
ezt felnőtt korukban hány év pszichológusi kezelés tudja majd helyrehozni?
2011. okt. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
50%

"ezt felnőtt korukban hány év pszichológusi kezelés tudja majd helyrehozni?"


Miről beszél, kedves szakértő? Azt, hogy nem lesznek elhízottak? Vagy hogy urambocsá' normálisan fognak viselkedni?


Nem tudom, hogy te meg még páran itt milyen vademberek közt nevelkedtek, de nem normális, ha egy gyerek üvölt, mint az idióta. Normálisan is lehet játszani.


Üdítő helyett tea??? Hova fajul a világ?

2011. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!