Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz abból a gyerekből,...

Mi lesz abból a gyerekből, akit fel sem vehet más, mint a szülőanyja? Megállja majd a helyét a közösségben? Tud szeretni, barátkozni? Nem lesz beteg? Rendben lesz az immunrendszere? Magáénak érzi majd a rokonait, az apját? Fejlődik az EQ-ja?

Figyelt kérdés

Lehetnek majd barátai? Akit ő választ? Elmehet nyaralni egyedül?

És édes-e az ilyen anyuka?

Vajon ez a kisajátítás együtt jár-e azzal, hogy anyu mondja meg, mit egyen és mit ne, hányszor mosson kezet, és mikor üljön a bilire?


2009. máj. 6. 09:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
4-5 év múlva annyit változik egy gyerek,hogy csak na!Ez hülye kérdés,és értelmetlen!Minden anyuka úgy neveli babáját ahogy szeretné!Nem tudom ki írta ezt az elvetemült kérdést,de gyalázatos lehet!Önzőnek látszik,aki magára gondol,és nem a családjára.Érdekes első Ő és utána a család!Így hogy szeretné kedves kérdező,hogy megbízzanak magába?Egy gyerek nagy felelőség,és sok törődést igényel!Ma abszolút csal szülőanya,de édes anyának gyalázatos,és szégyen!
2009. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
72%

Hihetetlen!Úristen!Hogy születhetnek ilyenek az emberek közé?

Fejlődik az EQ-ja?Meg az immunrendszere!Jézusom ez már nagy szégyen egy felnőtt embertől!Hát gratulálok!Ilyenek unoka,meg gyerek?Még kutya sem!!

2009. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Nem nagymama vagyok, 21,19 és 15 éves gyerekeim vannak. vagy kijelentették, hogy nem lesz gyerek, vagy azt mondják, 30 felett szülnek. (kb. Ausztráliában) Individualisták, de nagy szivük van. És sok barátjuk.

Én hagytam őket koszolni. Tegnapelőtt kaptam egy levelet:"te vagy a világ legjobbb anyukája" Persze tudom, hogy csak nekik. Nagyon jó a kapcsolatom, az udvarlókkal, csajszikkal is.

Aggódom a jövő nemzedékért, a kérdést ezen az oldalon olvasott megjegyzéseken meglepődve tettem fel.

Szeretnék segíteni a jövő nemzedék anyukáinak. Persze, van aki nagyon talpraesett, de annak, aki esetleg szeretne tanácsot, véleményt kapni. De ha zavarok, hasonszúrom magamat inkább. (nem bunkózás, vicc :) bocs.

A kérdést a jóindulat íratta velem.

Csak du. fogom végigolvasni, de midnen választ köszönök. És ha van még

2009. máj. 7. 07:34
 24/32 A kérdező kommentje:
És köszi a kedves feltételezéseket, hogy milyen cuki lehetek..:)
2009. máj. 7. 07:37
 25/32 A kérdező kommentje:

Én érzem úgy, hogy agresszív anyuka nem adja, kiegyensúlyozott anyuka adja?

Írok normális kommentet is, csak most hajt a főnök dolgozni, bocs.

2009. máj. 7. 07:40
 26/32 A kérdező kommentje:

És mennyi idős koráig "kell"-ene megkérdezni, hogy felvehetik-e?


(nem bánom, ha nem leszek még nagymama, mert még szülnék egyet)

Nekem ilyen soha nem jutot eszembe, hogy engedélyt kéne adnom. Mintha egy tárgy lenne..Vagy a tulajdonom..

Igaz, tőlem a táryaimat is használhatja a családom nyugodtan.Csak ne egyenek bele az ebédembe!

Nem merev egy kicsit ez a viselkedés?

És mihez várják el, akik elvárják, az engedélykérést?

Ez olyan nekem, mintha nem egy család lennének, hanem teljesen idegenek.

Lehet hogy én vagyok furcsa, de én még a szomszédtól se várnám el, hogy kérdezzen. Esetleg egy gyerektől. Egy felnőtt már csak el tudja dönteni, hogy felvegye vagy sem?

S aki nem fogott mé babát, az úgyse mer hozzányúlni, az megkérdi, hogyan kell. Sőt inkább azt mondja, hogy ő nem meri:)

De a baba szereti szerintem ha játszanak vele. Persze, nem a gyerekágyban, de későbbb, amikor nem újszülött már.

2009. máj. 7. 08:54
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

10:59 vagyok, te vegig csecsemorol beszeltel, nem kisgyerekrol, az nagy kulonbseg! meg harom gyerek utan, plane ha tizeneve szultel, mas az ember velemenye. elso baba utan a masodiknal szerintem kevesbe gorcsoltel, a harmadik utan meg vegkepp.

meg regen tobb volt a normalis ember.. pl amig terhes voltam, mindenkinek megmutttam a babaruhakat, kezbevettek, jajjdepici, stb

amikor a korhazba beomlottek (pedig mindenkir kertem, hogy ne, 12 oran at vajudtam, repedtem, vagtak,stb)(ja, a sajat anyam annyira volt tekintettel, hogyha a tobbiek jonnek, es megnezik, o is jon, mert kivancsi, ahelyett, hogy mondta volna, hogy vegyenek figyelembe),szoval beomlott hat rokon a 4 oras (!) babához, osszefogdostak a ruháit (nem mostak kezet, sőt, mind látta a ruhakat, torolkozot), és terheltek.

szoval az, hogy mindenki normalisan viselkedik, gondold ujra.

akik normalisan viselkedtek, azok nem rokonok voltak,és azkat en batoritottam, hogy simizzék meg (de senkinek nem fordult meg a fejében felvenni)


szoval orulok, hogy neked jok a tapasztalataid, nekem nem azok. nagyon orulnek egy olyan nagyinak, akire rabizhatnam egy egy felorara, vagy amikor nem tudok ketteszakadni, odaadhatnam, de ez nem lehetseges, es nem azert mert irigy vagyok, vagy ratelepedek a gyerekemre.

2009. máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
56%
Nem gondolom, hogy egy csecsemőt mindenkinek fel kellene kapkodnia.
2009. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Első hat hétben újszülött, onnan egyévesig csecsemő, háromig kisded, onnan kisgyerek.
2009. máj. 7. 13:35
 30/32 A kérdező kommentje:

Én is nagyon helyteleníteném az újszülöttet összefogdosi, betódulni, ilyesmit. Mi babát nézni is akkor megyünk, távolabbihoz, mikor már pár hónapos.

Csak olyanokat olvastam itt, hogy ki se adja a kezéből, mindenkitől eltiltja, elzárja, szinte meg se mutatja.

Hogy nem bírja elviselni, ha valaki felemeli. Ezen kétségbeestem.

2009. máj. 7. 13:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!