Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz abból a gyerekből,...

Mi lesz abból a gyerekből, akit fel sem vehet más, mint a szülőanyja? Megállja majd a helyét a közösségben? Tud szeretni, barátkozni? Nem lesz beteg? Rendben lesz az immunrendszere? Magáénak érzi majd a rokonait, az apját? Fejlődik az EQ-ja?

Figyelt kérdés

Lehetnek majd barátai? Akit ő választ? Elmehet nyaralni egyedül?

És édes-e az ilyen anyuka?

Vajon ez a kisajátítás együtt jár-e azzal, hogy anyu mondja meg, mit egyen és mit ne, hányszor mosson kezet, és mikor üljön a bilire?


2009. máj. 6. 09:36
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Én akkor is csak a felöltözött kis lábát szoktam megfogni mondjuk kicsi babának, de általában az anyja ideadja.
2009. máj. 7. 13:41
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Minden édesanya maga tudja mi jó a gyermekének!!

Mindenkire rá van az bízva,hogy neveli a kicsinyét.Minden ember más,mind minden gyerek is.Nekem is van egy kisbabám,és ha úgy látom valaki szimplán csak tutyi-mutyizásra használná akkor én is úgy állok hozzá.Azért csak meg mondhatjuk mi édesanyák,ki mit tehet a gyerekkel,nem?Üdv:Dorka

2009. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!