Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek bocsánatot a...

Hogyan kérjek bocsánatot a nagypapámtól? Nagyon megbántottam.16/L

Figyelt kérdés

Amikor narancslevet töltött magának kicsúszott a kezéből a üvegpohár és széttört a padlón, én meg felkiáltottam ,hogy "mit csinálsz vén hülye?"


Félek ,hogy elmondja majd apának amit mondtam rá.


2011. nov. 2. 19:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
56%

Undorító alak vagy. Ásd el magad.


16/L

2011. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

"Őszintén, azért mert félek ,hogy beárul apának."


Remélheted, hogy nagyapádba több emberség szorult, mint beléd.

2011. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%

Addig örülj, amíg van kitől bocsánatot kérni!!


Ha már nem él, hiába akarsz akárkitől bocsánatot kérni!


Most nem fogod megtenni a bocsánatkérést, akkor meg majd örökké bánni fogod!!!

2011. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
86%

Akkora gyökér vagy, hogy most is azon aggódsz, hogy beárul apádnak ahelyett, hogy inkább azzal törődnél, hogy mit érezhet most!


Te ostoba hülye kispi.csa!


20L

2011. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod... Ezen majdnem elsírtam magam. A vén hülyén is, és aztán azon, hogy csak félsz apádtól, de a nagypapád felé nem érzel semmi megbánást.


Hagyd a fr*ncba a bocsánatkérést, ne sértsd meg még jobban azzal, hogy még hazudsz is neki azáltal, hogy hiteltelenül bocsánatot kérsz.


Legszívesebben azt kívánnám Neked, hogy éld meg te is az öregkort, egy élet örömeivel és fájdalmaival a hátad mögött, jó és rossz döntésekkel, kapcsolatokkal, mindennel, majd tapasztald meg, hogy milyen az, amikor testileg már nem vagy olyan fitt, már kiesnek tárgyak a kezedből, esetleg el is felejtesz dolgokat, és akkor legyen egy bakfis unokád, aki az élet elején áll, nem tud semmiről semmit, csak épp 16 évesen nem esnek (már és még) ki dolgok a kezéből és még nem feledékeny, és ez a kis nagyképű unokád téged is nézzen le ilyen önhitten és megalázón...


De nem ezt kívánom mégsem.


Azt kívánom, hogy érleljen meg az élet, hogy megtanuld tisztelni és becsülni a másik embert, nem azért, amit tud vagy amire képes, hanem önmagáért. Azt kívánom, hogy jó emberekkel hozzon össze az élet, olyanokkal, akik példát adnak neked szeretetből, őszinteségből, önzetlenségből, tiszteletből, akik a legjobbat hozzák ki belőled, és akik között azzá válhatsz, akivé lenni vagy hivatott. És azt kívánom, hogy amikor majd öreg leszel, és nem lesz olyan jó a szemed, a 16 éves kisunokád felolvasson neked, és ha fázol, mert már nem olyan jó a vérkeringésed, hozzon neked egy kardigánt, és ha narancslevet innál, ő töltsön neked a legszebb kristálypohárba, ami csak van a házban, mert tudja, hogy a nagymamájának köszönheti az életét, és a nagypapájának, és a szüleinek, dédszüleinek stb....


Légy boldog, és tégy másokat is azzá!


35/N

2011. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
2011. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
Az a kérdés kamu, a nagypapám nem tudja használni a netet.
2011. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Amíg csak a beárulástól való félelmed miatt kérnél bocsánatot, hagyd a fenébe.


Nagyon sz.mét dolgot tettél, én elásnám magam, ha ilyet mondanék akárkimre. Csak azért, mert te fiatal vagy, nem mondhatsz ilyet rá.


Nagyapa helyében pedig a szívem szakadna meg, ha az unokám ekkora bunkó lenne.


Apád helyében lennék, pedig kapnál két akkorát, h csak lesnél, és megérdemelnéd.

2011. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

"Az a kérdés kamu, a nagypapám nem tudja használni a netet."


Ezt sem a kérdező kommentelte, magyarán elcseszted hogy a másik neveddel amivel azt kérdezted kommenteltél a saját kérdésehez...

2011. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
LOOOL XD <«--- erre a sztorira már csak ennyit tudok mondani :D
2011. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!