Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek bocsánatot a...

Hogyan kérjek bocsánatot a nagypapámtól? Nagyon megbántottam.16/L

Figyelt kérdés

Amikor narancslevet töltött magának kicsúszott a kezéből a üvegpohár és széttört a padlón, én meg felkiáltottam ,hogy "mit csinálsz vén hülye?"


Félek ,hogy elmondja majd apának amit mondtam rá.


2011. nov. 2. 19:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Banyek, ez rohadt jó! :D
2011. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
59%

te vagy a világ legszemetebb alakja akiről életembe hallottam!!pedig nem te vagy az első,de mégis!leetsz te ilyen bunkó???áruljon csak be.apádtól meg kaphatnál a fejedre.mégcsak nem is azért kérsz bocsánatot mert megbántottad,hanem mert beárul??szánalmas szamár.

:második voltam.

2011. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
nyilván FAKE a kérdés. de hogy valaki ezen élvezkedjen, hát nem változik a véleményem semmit... kis hülye
2011. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

20:57-hez:ezen mi olyan rohadt jó,elárulnád??

mert szerintem az égvilágon semmi!

2011. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Szégyeld magadat,egyrészt tiszteletlen vagy,másrészt mert a nagypapád,semmi olyan bűnt nem követett el,amiért ezt a kedves kis mondatot kikellett volna ejtened a szádon.(Durvább helyzetben sem lenne jogos)Tudod én örülnék,és a fenekemet verném a földhöz ha még egyszer az életben lenne lehetőségem arra ,hogy találkozhassak a nagyszüleimmel.A másik,hogy ne azért félj,hogy apád megtudja,hanem azért,hogy a lelkiismereteddel le tudd rendezni ezt..kis taknyos.
2011. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Hallottad valakitől a családban, hogy ilyen durván beszél a nagyapádról, vagy más idősekről? Vagy honnan került ez a mondat az agyadba? Így érzel iránta?

Sajnos hiába fogsz bocsánatot kérni, ez olyan nagy bántás, aminek már az életben nem lesz ideje elmúlni.

Viszont nem tudhatni, hogy nem mondott-e ő maga is fiatal korában, vagy gyerekkorában valami ilyesmit a nagyapjának. Lehet, hogy most kapta vissza. (és persze te is visszakapod majd egyszer)

Ha tényleg akarsz valami jót tenni, akkor tüntesd ki figyelmeddel a nagyapát, kérdezd meg gyakran, hogy hogy van, kérd meg, hogy meséljen a gyerekkoráról, kérd meg, hogy készítsen neked valamit(úgy értem, ha ért fafaragáshoz, rajzoláshoz, vagy bármilyen barkácsoláshoz)vagy kísérd el valami kirándulásra, olyan helyre, ahová egyedül nem menne el, stb...

2011. nov. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
a nagyfater is kérdezett ezzel kapcsola6tban. tudsz róla?
2011. nov. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
2011. nov. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
21:41. Ezen a szánalmas kamukérdésen röhögök. Igazából a másik kérdésen kezdtem el röhögni, amit a "nagyapja" írt.
2011. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!