Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 10 éves kapcsolat.

Mit tegyek? 10 éves kapcsolat.

Figyelt kérdés

10 éve vagyok a párommal, mára én teljesene elhidegültem. Anyagilag, függünk egymástól. A gyerek is összeköt, nagyon apás, nem akarok neki fájdalmat okozni, szóval inkább nyelek. de most oda jutottam, hogy nem bírom tovább. Tegnap történt, kérném , hogy ti hogy látjátok a történteket!!! mert én már nem birom ki agyilag.. kinek van igaza, vagy tényleg én vagyok a rossz gonosz?? annyit mondja, hogy már kiborultam teljesen.

az esti eset:

pakoltam össze a szobában, lányom behozott anno játszani fakanalat a szobába, azzal fözött. Ahogy hajoltam le, a játékokért minden esetben párom, a fenekemre csapott a fakanallal.. jó nagyot, "mókából" .. ezt kb.. 10 szer, én mondtam neki, hogy nem vicces..stb.. csak csinálta, na kivettem a kezéből a fakanalat, és én is rácsaptam a fakanállal a fenekérre..egyet, és nevettem, hozzátenném ő is..

majd eltelt kb. 3 perc, és odajött, hogy én egy rohadt, szemét gonosz állat vagyok, mert tönkre tetttem az új telefonját.. a zsebében volt.. érintőképernyős, és a fólia rész összetört.. érzékeny telefon, és ez van. MOndtam neki, hogy vegyen vissza a stilusból mert nem direkt csináltam, nem tudtam hogy a farzsebében van, és ő kezdte az egész játékot el.

Erre közölte, alpári stílusban, hogy takarodjak el neki venni egy másikat.

(külön kasszán vagyunk és sok a konfliktus, hogy ő nem száll be a háztartási költségekbe stb. )

Én mondtam neki, higgadtan, hogy sajnálom nem direkt volt ezért ne beszéljen igy velem, a felét kifizetem neki.

erre lehordott mindennek, szemétnek.. stb.. hogy nem az egészet kifogom neki fizetni mert ő nem hagyja ennyiben, akkor elmegy anyámékhoz, hogy fizessék neki ki (30 évesek vagyunk külön élünk, nem az óviban vagyunk, hogy megmondalak)

nos nyomdafestéket nem tűrően beszélt, és nagyon durván. bántoan. én bementem a szobába hogy kisirjam magam, hiszen nem érzem magam hibásnak nem direkt csináltam. és ő kezdte, ha nem piszkál nem adom visssza de minden felelőséget rám hárít, és 30 évesen úgy viselkedik, mint egy 5 éves. Éjjel arra keltem, hogy durván markolászott, közöltem vele, hogy el lehet felejteni, úgy megszorította a mellem hogy fekete lett. A telefonjában pedig amit hozzám vágott és részben működik, van egy kép egy lányról akivel korábban is sejtéseim voltak. .

nem akarom őt, tudom de nem tudom megoldani, anélkül hogy a gyereket bántanám.

dillema másik része, hogy engem is egyedül nevelt anyám, és tudom hogy soha nem volt velem.. bátyám ezért mai napig neheztel rá. ok nélkül, mivel értünk dolgozott..

nem akarom hogy a lányom ezt éreze vagy utáljon mert nincs időm törödni vele, de nem tudom meddig birom a páromat elviselni.

ebben a konkrét sztoriban, ti mint külső szemlélők mit láttok? mit csináltam rosszul? (én nem anyáztam, üvöltötem,racionálisan felhivtam a figyelmét a dolgokra.ja és most el kell adnom a saját telefonomat, hogy odadjam estére a pénzt neki., anyukám azt mondja, hagyjam ott, és a telefont dugjam a fenekébe.. de alányom miatt nem tudom, de annyit nyeltem már.otthon nem segit anyagilag, munkával, gyerek felügyelettel...semmi, 4 éve nem voltam sehol. mert nem volt kire hagyni a gyereket.. úgy nevelem mintha egyedül lennék, de a lányom mégis nagyon apás... nem értem miért.

bocsi, ha hosszú vagy zagyva csak kivagyok már borúlva teljesen.


2011. nov. 4. 08:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11%
Az én párom egy angyal, de ő is annyira telefonmániás, hogy biztos kiakadna, ha eltörném a telefonját, akár véletlenül is. Tudom mennyibe kerülnek azok a telfonok? Szóval oké, nem te vagy a hibás, de megértheted, hogy kiakadt. Persze, nem kellett volna úgy beszéljen veled, ez tény. De emiatt nem kéne szakítani. Persze, ha már nem szereted... Nem tudom, szerintem rendbe lehetne ezt még hozni. Ha meg nem, akkor lépj, a lányod találkozhat az apjával, attól még, hogy elváltok. Más gyerek is felnőtt úgy, ő is fel fog.
2011. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

igen, vigaszra vágytam, hogy van aki ujra tudta kezdeni harminc évesen.. hogy megerősírsen.

és nem én NEM IRTAM IDE MÉG KÉRDÉST, ÉS ASSZEM EZTÁN SEM FOGOK.

kívánom, hogy ne éljetek át hasonló megalázást ok nélkül, nap mint nap, mikorra úgy érzed, hogy tényleg egy semmi senki vagy.

Félrelépett, oka?? nos majd megkérem irja ki ide nektek..

egy folyamatról van szó, és ha azoknak az embereknek akik kivannak borúlva hasonló reményteli szidalmakat irtok... nos lehet, ők sem írnak többé ide..

nem kötlező válaszolni, csak véleményt kértem..

majd felvetem neki, irjon kommentet ide, hogy ő is elmondja a véleményét :) nos köszi a válaszokat.

amugy pont azért apás a gyerek mert folyton velem van..

örül érte és utánna nekem sír, hogy apa ma is elment dolgozni és még csak el sem köszönt...

no comment..

és köszi a megerőstést lépni fogok

2011. nov. 4. 11:08
 13/14 anonim ***** válasza:

10:17

"ha a lányod apás bizony anak is van oka,én nem hiszem hogy a párod nem foglalkozik vele,mert akor a lányod,nem lenne ennyire ragaszkodo,ugy hogy szerintem,egérböl elefánt az irásod!!!"

Nem a kérdezőt védem,de bizony a gyerekek sok esetben nem látnak reálisan és tudnak ragaszkodni egy olyan személyhez,aki le se sz@rja Őket.Sajnos a bátyám egy teljesen hanyag ember,sosem törődött a saját lányával és mégis fel néz rá, teljesen apás.Annyiból áll a "törődése",hogy kb. fél évente meglátogatja pár percre.Na,erre varrjál gombot...

2011. nov. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mi lett végül veletek?:\
2012. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!