Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birom tovább az életet....

Nem birom tovább az életet. Legszivesebben megölném magam senki nem ért meg mindenki bánt. A férjemnek is más nő fontosabb én meg le vagyok szarva mégis mit csinálhatnék? Egész nap csak sirok nekm tudk igy élni

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 11:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A "mindenki bánt" részre még nem válaszoltál. A férjeden kívül ki bánt még?
2011. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én is magam alatt vagyok a párkapcsolatom miatt, de eszembe sem jutna az öngyilkosság. Neked sem szabadna ilyenre gondolnod! Nincs egy barátod, akiben megbeszélhetnéd a PROBLÉMÁIDAT? Itt semmi jóra nem számíthatsz!

Én ha hasonló állapotban vagyok, akkor keresek valamit, amivel szívesen foglalkozok, mint pl. zenehallgatás, filmnézés, sportolás, és a kutyámmal való séta, játék. Ezekből mindig tudok erőt meríteni!Mindjárt jobbkedvű leszek!

2011. nov. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hát jobb ha elhagyod ezt a férfit.A saját érdekedben.Nincs hova menned,anyagilag függsz tőle vagy miért nem lépsz le?

Költözz el a szüleidhez.Jobb vagy te annál,mint hogy egy ilyen ididóta szemétnek akarjál megfelelni és legyél a megalázott szolgája!


Ha nem szakítasz a férjeddel,akkor pedig magadra vess és csak gyengítsd magad jobban.

2011. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
mások: a férjem nőismerősei furák velem stb miért ezt hordokmiert azt a tesoja is utal merthogy szerinte vele kéne foglalkoznia aférjemnek.
2011. nov. 7. 14:12
 15/19 anonim ***** válasza:

Nálam már elvágta volna magát ezzel a viselkedéssel.


És szerintem ne csináltasd meg a melleidet csak az ő kedvéért, ha te nem akarod... ha szilikonos melleket akkor, akkor nézegesse csak a másik nőt, hidd el, ha ilyen, akkor nem kár érte.

2011. nov. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Azért az nem baj, ha egy nő ad magára.

Ha megaláz, bánt, az elfogadhatatlan.

Lehetséges, hogy kiváltottad valamivel ezt?


Ha nekem feleségem lenne, én elvárnám tőle, hogy igenis törődjön magával. Cserébe én is megteszem ugyanezt. Az is igaz, hogy ha elhagyja magát, attól én még nem fogom őt megalázni, bántani.

A szilikoncicinek megvan az a kockázata, hogy nem csak a férjed fog rádgerjedni, hanem minden második férfi ismerősöd is.

2012. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Élsz még,kedves kérdezö? :(
2016. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Remélem,már otthagyta..
2017. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18-as. Remélni remélheted, de nem olyan biztos az. Ismerőseim között akadt olyan, akit a pasija előttünk alázta, azt is megjegyezte, hogy milyen kár, hogy lapos a melle, meg mindenről volt valami megjegyzése... A leányzóról sütött, hogy kapcsolatfüggő és önbizalomhiányos... Na de hjaj! Hát emberünk elvitte a "szíve hölgyét" Egyiptomba, Mexikóba, Olaszországba! A csajszikám nem győzött panaszkodni pedig, hogy milyen nagy kényes gyerek a pasija, és mégis összeházasodtak, most meg már szaporodtak is. Biztos őszinte ott a szerelem...
2018. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!