Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne öcsém barátnőjé...

Hogyan lehetne öcsém barátnőjét kirakni tőlünk, hogy öcsém ne zakkanjon meg, a lánnyal se szeretnénk a kelleténél nagy obb csetepatét?

Figyelt kérdés
Öcsém 20 éves otthon lakik, jópár hónapja összejött egy lánnyal akinek akkor volt barátja (együtt is éltek). A pasi rájött h öcsémmel megcsalta a bnője, megverte és kidobta a közös albiból. Ekkor persze jött öcsém, segített neki elhúrcolkodni és "ideiglenesen" beköltöztette hozzánk. Ennek már majd fél éve, mármint h velünk él a lány. Voltak szerintem kamu próbálkozások arra, h majd másik albérletbe megy a barátnőjével a csaj, meg másokkal....stb, de valahogy mindegyik dugába dőlt. Anyu hónapokkal ezelőtt kerek perec megmondta öcsémnek, így a lánynak is, hogy nem lakhat itt, max kétszer aludhat nálunk egy héten (ez egy hétig állt is). Hely van, nem arról van szó, de se öcsém, se a lány nem adnak haza, viszont minden nap többször nálunk esznek, fürdenek, fogyasztanak, követelőznek. Már beszéltem anyuval erről, teljesen ki van bukva, nem akarja h öcsém abbahagyja a sulit, de a lányból is elég. Valahogy azt látom, h belejött a tutiba és nem lehet kirobbantani innen: ingyen lakás, koszt....stb. Szép szóval nem megy, csúnyával sem, én már rég elmentem volna a felétől is, sőt oda se költöztem volna így a pasimhoz. Tanács?
2011. nov. 8. 13:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A kérdezõ öccse még 20 éves, nem hiszem, hogy komoly kapcsolatot gondol ezzel a lànnyal(aztàn ki tudja).

Itt a lànnyal van a gond, hogy nem fogja fel igazan mi zajlik körûlötte. Legalabb dolgozik vagy tanul?

2011. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Minden hónap elején elszámoljátok a számlákat, amiknek az X%-át elkéritek tőlük, és kapnak egy külön polcot a hűtőbe.
2011. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, a többség válasza szerint a pénz igen is mérvadó az ottlakásnál, igazából erre voltam főleg kiváncsi, h ki mennyire tartja ezt "anyagias" dolognak, pénzt kérni, pénzzel előhozakodni, .....ők szerintem úgy vannak vele, h anyu keres vmennyit, én is jól keresek és belefér az a napi plusz x ezer a csaj miatt (csúnya dolog vagy nem ilyet mondani, de annyit eszik mint egy férfi), nem dolgoznak így fogalmuk sincs a tényleges pénzügyi dolgokról.egyébként a csaj szülei szerintem úgy vannak vele, h leszarják hol van a lányuk, tanul és lakik vhol. kezdetben örültünk valamelyest a lánynak,mert öcsémet kicsit kimozdította a saját kis világából, egyébként meg szerintem ő is meg van vezetve a csaj által, kb a csaj szexért kap lakhatást, kaját, nagy szerelemről, házasságról szó sincs, ez nekem már tiszta. Egyébként nem sorolnám, h mitől nehéz eset a csaj, de a tolerancia itt rég nem elég, ha az ember a saját házában kellemetlenül érzi magát...... Anyuval majd beszélek, ha egy kis nyugi lesz, mert az ő háza, neki kell szerintem is lépnie, az öcsém miatti aggódást valamelyest értem.
2011. nov. 8. 16:56
 14/14 anonim ***** válasza:
91%
Az én mamám is olyan, mint itt egy válaszadó aki hagyja, hogy ott lakjon a fia barátnője DE! az én párom már 3 éve él nálunk, havi 50-et keres mert most ez van, abból 40-et odaad mamámnak aki ugyanezt vallja, hogy ne nem kell, mindig vissza akarja adni, pedig egyáltalán nem vagyunk valami fényes helyzetben, mindig kérdezi , hogy de akkor nekünk marad, meg elég? akkor is azt mondjuk , hogy igen csakhogy eltegye, mert el kell, hogy tegye mert párom ugyanúgy használ vizet, villanyt, eszik és egy normál gondolkodású ember nem is hagyná, hogy ne adhasson le, hiszen ott él és nem akar ingyenélő lenni, plusz emellett fát vág és segít a ház körül, ha meg nem tud leadni mert olyan helyzetben van akkor nem hogy követelőzik hanem inkább minél többet próbál segíteni..... ez szerintem így normális. 22/L
2011. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!